En Seksi 5 Saç Modeli

Bazı saç modellerinin modası hiç geçmiyor. Erkeklerin gözünden araştırarak, kadınların özel bir gecede veya günlük stillerinde tercih edebileceği en seksi 5 saç modelini sizler için derledik.

1- Uzun ve gösterişli dalgalar

Blake Lively seksi saç modeli

25 Ağustos 1987 tarihinde doğan güzel oyuncu Blake Lively Başak Tavşan burcu.

Erkeklerin en çok beğendiği saç modellerinden biri gösterişli, doğal ve iri dalgalar. Böyle bir modele sahip olmak maşa yardımıyla 10 dakikanızı bile almıyor.

2- Doğal topuz

Jennifer Lopez doğal topuz

Jennifer Lopez 24 Temmuz 1969 doğumlu bir Aslan Horoz burcu.

Jennifer Lopez’in sıkça tercih ettiği tam tepeden sımsıkı toplanmış bu topuz erkeklerin ilgisini fazlasıyla çekiyor. Özel bir davete giderken de kullanabileceğiniz  bu doğal saç modeli her kıyafete bir parça seksilik katacak türden.

3- Dalgalı kısa saçlar

Kısa dağınık saç modelleri

Sokağa çıkar çıkmaz çoğu kadının küt saçlı olduğunu görebilirsiniz. Tabii bu modeli dağınık bir imajla kullanmak erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor. Özellikle yataktan kalkmış gibi dağınık görünen saçlar hayranlık uyandırıyor.

4- Kabarık seksi saçlar

Julia Roberts kabarık seksi saçlar

28 Ekim 1967 doğumlu olan Julia Roberts’ın Yeni Astroloji burcu Akrep Keçi.

Bir dönem Julia Roberts’ın fazlasıyla tercih ettiği kabarık saçlar erkekler için en seksi modellerden biri. Özellikle küçük yüzlü kadınların uyguladığı bu modeli saç köpüğü yardımıyla elde etmek mümkün.

5- At kuyruğu

Blake Lively at kuyruğu saç modeli

Erkekler için kadınları cazibeli kılan ve modası geçmeyen bir model de at kuyruğu. Yüz hatlarını ortaya çıkaran bu stille hem seksi hem de asil bir imaj yakalamak mümkün.

2015’in Saç Trendi: Küt! Ünlülerden En Güzel Küt Saç Modelleri
Saç Modelleri
  
2015'i geride bırakmaya hazırlandığımız bu günlerde, en trend, en güzel saç modelleri olarak küt saçlar başı çekiyor!...

Yarım Topuz Yapmanın 3 Kolay Yolu

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın