Erkeklerin Katlanamadığı 6 Şey

Kadınlar harika varlıklar! Ancak konu aşka veya ilişkiye gelince, birçok şeyi daha iyi yapabilirler… En azından erkekler böyle düşünüyor. İşte erkeklerin gözünden kadınlar…

1. Telefonla arayan kadın, Klasik!

Hem de hiç zaman kaybetmeden, ilk buluşmanın hemen ardından. Bu davranış ezelden beri yanlıştı, hep de öyle kalacak. Gerçi erkekler  kadınların inisiyatif almaları iyi deseler de, bu bir uydurma! Gerçek şu ki; erkekler kendilerini köşeye sıkıştırılırmış ve baskı altında hissederler.  Siz iyisi mi, onu kendinizden uzaklaştırmamak için daha etkili bir yöntem uygulayın. Örneğin görüşmeden bir gün sonra spontane bir atmosfer hissi yaratan ’Dün akşam çok keyifliydi. Görüşürüz!’’ gibi bir mesaj yollayın.telefon aşk ilişki

2. Güzellik sırlarını deşifre eden kadın.

Güzellik sırlarınızı en ince detayına kadar anlatmanız tek kelimeyle bir facia. Bu gerçekten iyi bir fikir değil. Hiçbir erkek, bir kadının ne gibi bakımlardan geçtiğini öğrenmek için yanıp tutuşmaz. Erkekler sizin doğal güzelliğinize inanmak ister. Sabah uyandıktan hemen sonra sadece bir iki tarak hamlesiyle Gisele Bündchen‘in havalı saçlarına sahip olduğunuzu sanır. Bırakın, hayalleri yıkılmasın. Bu işten siz kazançlı çıkın!

güzellik sırları

3. Eşofmanla dolaşan kadın.

Eve geldiği o an… Yüksek topuklarını bir köşeye fırlatarak, gri eşofmanı üzerine çeken kadını hangi erkek seksi bulur? Ardından elinde bitki çayıyla kendini koltuğa atarak; ‘’O kadar yorgunum ki, hiçbir şeye mecalim yok’’ diyen bir kadını, bir de erkek gözüyle düşünün.

esofmanlı kadın

4. Kız kıza akşam buluşmaları

İşte en fenası, alkolün dozunu kaçırmış ayakta bile duramayan bir kadın! Sarhoşluğunuzun keyfini çıkarın elbette, ama erkek arkadaşınızı mümkün olduğunuca tiz çığlıklara veya mide bulantılarına maruz bırakmadan.

kız kıza eğlen

5. İstikrarsız kadın

Sürekli tehdit yağdıran kadınlar…’’Bitti bu iş. Bir daha yüzümü göremeyeceksin. Gidiyorum.’’ En az ikinci tehditte etkisinin yüzde elli azaldığını bilmenizde fayda var. Üçüncüde ise hiçbir etkisi kalmıyor. Sevgiliniz sizi sevmeye devam etse de, bu gibi davranışlardan sonra saygısı biraz azalabilir. Bu da erkeklerin ilişkide hiç hoşlanmadığı bir durum.

istikrarsız kadın

6. Nasihat eden kadın

Saatlerce süren nasihatler değil duymak istediği! ‘’Canım ya, yazık sana… Bu strese dayanmak ne zordur’’ veya ‘’Patronun sendeki cevheri görse, emin ol, yollarına çoktan kırmızı halı sermişti’’ gibi iki çift basit söz onu çok daha mutlu edecektir.

nasihat etme sev

7. İlişkiyi bitiren, ama yine de konuşmak isteyen kadın

Son bir konuşma daha isteyen kadınlar vardır… Ama neden? Bittiyse, bitti. Ve zaten ilişkinin neden bittiğinin gerçek nedenini hiçbir zaman söylemeyecek. İyi erkekler, kötü olmaktan nefret eder.

bir daha cibuu

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.