Ferman Toprak’ı Çıplak Fotoğraflarıyla Tehdit Etti…

Ferman Toprak, çıplak fotoğraflarını basına sızdırmakla tehdit eden ve karşılığında 100 bin dolar isteyen Türkan K. isimli kadından şikayetçi oldu.

Ferman Toprak'a çıplak fotoğraflarla şantaj yaptı

‘Hayatı Tesbih Yapmışım’ şarkısıyla popüler olan taht Ferman Toprak şimdilerde sahne aldığı mekanda tanıştığı Türkan K. isimli kadının tehditleriyle uğraşıyor. Habertürk’ün haberine göre, ünlü şarkıcı uyurken çıplak fotoğraflarını çeken ve bunları basına sızdırmakla tehdit edip, karşılığında 100 bin dolar isteyen kadından şikayetçi oldu. Türkan K. hakkında ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret ve şantaj’ suçlarından 5 yıla kadar hapsi istenerek dava açıldı.

Bir zamanlar itiraf etmişti

Ferman Toprak’a çıplak fotoğraflarıyla şantaj yaptığı kadın önceki gün hakim karşısına çıktı. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Türkan K, suçlamaları reddederek, kız kardeşi ve Ferman Toprak’ın işbirliği yaparak kendisini dolandırmak için plan yaptıklarını öne sürdü. Mahkemeyse duruşmayı erteledi.

Ferman Toprak’la şarkı söylediği mekânda tanışarak sevgili olduklarını belirten Türkan K. soruşturma aşamasında, şarkıcının kendisinden ayrılarak başka bir kişiyle nişanlanması üzerine uygunsuz fotoğrafları çektiğini itiraf etmişti. Ferman Toprak’ın canını yakmak için böyle bir işe giriştiğini belirten Türkan K., pişman olduğunu söylemişti.

Türkan K. isimli kadının şantajlarıyla başı dertte olan Ferman Toprak’ın Yeni Astroloji burcu Kova Kaplan. Ünlü şarkıcının doğum tarihi ise 30 Ocak 1975.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın