Gardırobunuzda İlkbahar Esintileri: Pasteller

Sayfalar 1 / 16

Pastel SS15 Moda Trend

Pastel renkler bu sene ilkbahar modasının anahtarını elinde tutuyor. Burberry ve Christopher Kane gibi markaların da içinde bulunduğu en seksi tasarımlar, pastel renkler içinde kalbimizi çalıyor. Şimdi biraz neşelenme zamanı!

Şeker renginde bu tatlı kıyafetler, bizi İlkbahar/Yaz’a ışınlıyor.  Uçuk pembe tonları, çiçek desenleriyle donatılmış sarılar, hemen herkesin zevkine göre dolapta yer edinebiliyor. Tabii lavanta moru ve yenilesi nane yeşili tonlarını unutmayın!

Pastel tonlarda en güzel ürünleri, Topshop elbiseler, H&M aksesuarlar ve M&S’te bulabilirsiniz. Bu yumuşaklığa biraz hareket katmak için, araya kolyeler veya fularlarla birkaç canlı renk karıştırmaktan çekinmeyin. Emin olun göz alıcı olacaksınız! Eğer size en çok yakışacak kombine karar vermekte güçlük çekiyorsanız göz atın;

Stil önerileri: 6 Uçuk Pembe Kombin

Güzellik uzmanlarından kısa bir haber: Bu sezon pasteller, sadece kıyafetlerle kendini göstermiyor. İlkbahar-Yaz defilelerinde boy gösteren mankenler bebek mavisi ve uçuk pembe tonlarındaki “kaş”larıyla bunu gösteriyor. Evet, kaş! Ellie Goulding, bu görünümü 2015 Brit Ödülleri’ne katıldığı gün podyumdan kırmızı halıya taşıdı ve uçuk pembe kaşlarıyla karşımıza çıktı. Bize göre hiç de fena görünmüyor, denemeye değer!

ellie_goulding_brows

Ellie Goulding renkli kaş trendinde öncü isimlerden

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın