Halit Ergenç’in Sevişeceği Kadını Bergüzar Korel Seçti

Halit Ergenç’in Vatanım Sensin dizisinde sevişeceği kadını, eşi Bergüzar Korel seçti.

Halit Ergenç Bergüzar Korel Vatanım Sensin dizisindeki sevişme sahneleri

Halit Ergenç eşi Bergüzar Korel’i de Vatanım Sensin dizisine aldırmasının ardından gündeme ikinci bir bomba düştü. İddialara göre yakışıklı oyuncu Ergenç’in dizideki ateşli sevişme sahnelerine eşlik edecek kadın oyuncuyu Bergüzar Korel seçti. Güzel oyuncu eşiyle rol gereği sevişecek olan kadının, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nden olan arkadaşı Şebnem Hassanisoughi olmasına onay verdi.

Halit Ergenç ile yatağa girmesi düşünülen oyuncu adaylarının arasında Canan Ergüder, Nesrin Cavadzade ve Gökçe Bahadır da vardı. Ama para ya da başka sebeplerden bu isimlerle anlaşılamadı. Son olarak pavyon şarkıcısı olarak düşünülen isim Poyraz Karayel’de Begüm karakterine hayat veren Şebnem Hassanisoughi oldu.

Halite Ergenç Bergüzar Korel burcu

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel çifti sette başlayan aşklarını evlilikle taçlandırmış en iyi örneklerden biri. İkili, 2006 yılında Binbir Gece dizisinde beraber oynamış ve 2008’de nikah masasına oturmuştu.

13 Ağustos’ta başlayacak olan Vatanım Sensin dizisinde Cevat karakterini canlandıracak olan Halit Ergenç’in Yeni Astroloji Burcu Boğa Köpek. Ünlü oyuncu 30 Nisan 1970 doğumlu. Azize karakterini oynayacak olan Bergüzar Korel ise 27 Ağustos 1982 doğumlu bir Başak Köpek burcu. İkilinin burç uyumu ise yüzde 78’lik bir oranla mükemmel denebilecek kadar iyi.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın