Hande Erçel’in Kardeşi Gamze Erçel Büyüledi!

Hande Erçel’in Kardeşi, Kız Kardeşinin Doğum Gününde Giydiği Mini Elbisesiyle Büyüledi! Abla Gamze Erçel, Hande Erçel’i Sollayabilir Hazır Olun!

Hande Erçel kardeşi Gamze Erçel’i kıskansa yeridir. Gamze Erçel Hande Erçel‘in doğum gününde muhteşem görüntüsüyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Hande Erçel kardeşi ve yakın dostalrıyla kutladığı partiden görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı. Güzel oyuncunun doğum gününde Gamze Erçel tüm dikkatleri üzerine çekti.

Hande Erçel'in kardeşi Gamze

Hande Erçel kardeşini kıskanacak!

Güneşin Kızları dizisiyle yıldızı parlayan genç oyuncu Hande Erçel’in kardeşi Gamze Erçel‘i görenler gözlerine inanamadı! Dün akşam genç oyunculardan Hande Erçel‘in doğum günüydü. Doğum günü kutlamasını eski set arkadaşları ve yakın dostlarıyla kutlayan Hande Erçel’i kardeşi Gamze Erçel güzelliğiyle solladı!

Hande Erçel’in kardeşi Gamze Erçel dün kardeşinim doğum gününde misafirleri adeta büyüledi. Giydiği mini elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken Gamze Erçel bütün gece misafirlerin ilgi odağı oldu.

Hande Erçel Gamze Erçel

Gamze Erçel bol takipçisi olan bir sosyal medya fenomeni. Gamze Erçel Hande Erçel gibi dizide oynamasa da fanları ve takipçileri fazla.

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel Kimdir?

Oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel Balıkesir doğumlu, 24 yaşında, 18 Mart Üniversitesi Moda tasarım bölümünden mezundur. 10 yılı aşkın süredir çizimle uğraşan abla Gamze Erçel erkek gömleği tasarımı üzerine kendini geliştirmekte. On parmağında on marifet olan Gamze Erçel aynı zamanda bir instagram fenomeni ve 70 binin üzerinde takipçisi bulunuyor.

Gamze Erçel’in burcu Oğlak Maymun.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın