Hande Yener Seksi Şovlarıyla Harbiye Açıkhava’da Nefes Kesecek

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ne yıldız yağacak! 25’i aşkın yıldızın sahne alacağı etkinliğin, bu yıl, en çok konuşulan isimlerinden biri, güçlü sahne performansı, etkileyici şovları ve ses getiren kostümleriyle Pop müziğin dev ismi Hande Yener olacak.

yener

Müzikseverlerin merakla beklediği Turkcell Yıldızlı Geceler, 31 Temmuz’da Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Türk Pop Müziği’nin dev isimlerinden Hande Yener’i ağırlayacak.

Özel sahne şovları, hit şarkıları ve birbirinden iddialı kostümleriyle her zaman büyük ses getiren ünlü sanatçı, Harbiye Sahnesi’nde de bu geleneğini sürdürecek.

hande

Turkcell Yıldızlı Geceler’de geçmişten günümüze tüm sevilen şarkılarını seslendirecek olan Yener, repertuarında,  kendi şarkılarının yanı sıra, usta isimlerin eserlerine de yer verecek.

Açıkahava’da, unutulmaz bir müzik ziyafeti sunmaya hazırlanan Pop Müziğin güçlü ismine, sahnesinde, sürpriz konuk sanatçılar eşlik edecek.

Geçtiğimiz yaz gerçekleştirdiği Harbiye Açıkhava konseri ile uzun süre dillerden düşmeyen Hande Yener, bu yaz da en çok konuşulan isimlerden biri olacak.

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.