Hazal Kaya Yeni Dizisi ile Ekranlara Dönüyor!

Hazal Kaya Yeni Dizisi ‘Shameless’in Türkiye Uyarlamasıyla Ekranlara Dönüyor!

hazalkaya

Maral En Güzel Hikayem dizisi sonrasında ekranlarda göremediğimiz Hazal Kaya iddialı bir yapımla ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Hazal Kaya Yeni dizisi için Fiona Gallagher olacak. Yurt dışında izlenme rekorları kıran ‘Shameless’in Türkiye versiyonu için senarist Meryem Gür hazırlık içinde. Umutsuz Ev Kadınları dizisinin de senaristliğini yapan Meryem Gür iddialı kalemiyle izleyicileri ekrana bağlayacağa benziyor.

Hazal Kaya Gallagher Karakterine Hayat Verecek

Hazal Kaya yeni dizisiyle  Fiona Gallagher karakterini canlandıracak. Yapımcılığını Med Yapımın üstlkeneceği dizi şimdiden merak konusu oldu.  Amerikada bir çok eleştirmen tarafından övgü alan dizi ‘Shameless’ Türkiye izleyicisiyle yakın zaman da buluşacak.

 Fiona Gallagher Karakteri: 

6 çocuğa bakan fedakar abladır. Kardeşlerinin sorumluluğu onun üstündedir. Steve-Jimmy-Jack ortalıktan kaybolunca yeni patronuyla ilişki yaşamaya başlamıştır. Daha sonra patronunu, erkek kardeşiyle aldatınca terkedilmiştir. Son sezonda grubu olan bir solistle flört etmekteyken flörtünün sevgilisi olduğunu öğrenir. Sonra ilginç şeyler gelişir ve o grubun başka bir üyesi olan Gus ile evlenir. Ardından Sean ile takılmaya başlamıştır.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın