Heidi Klum Vito Schnabel ile Aşk Tatilinde

heidi klum vito schnabel italyada tatildeHeidi Klum genç sevgilisi Vito Schnabel’e doğum günü hediyesi olarak İtalya tatilini seçti.

Ünlü model Heidi Klum, kendisinden 13 yaş küçük aktör sevgilisi Vito Schnabel ile İtalya’nın Tavolara Adası’nda tatil yapıyor.
Heidi Klum ve Vito Schnabel'in aşk tatili
Sevgilisinin 29’uncu yaş gününü kutlamak için arkadaşlarıyla birlikte İtalya’da tatil yapan ikili, aşklarını göstermekten çekinmedi. Ünlü çift denizin ve güneşin keyfini çıkarırken birbirlerine öpücükler kondurmayı da ihmal etmedi.
Alman model Heidi Kulm, 4 çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziğiyle dikkat çekti.

Tutkulu bir aşk hikayesi

Heidi Klum ve Vito Schnabel'in burçları

1 Haziran 1973 doğumlu olan Alman model Heidi Klum Yeni Astroloji‘ye göre İkizler Öküz burcu. Sevgilisi Vito Schnabel ise 27 Temmuz 1986 doğumlu bir Aslan Kaplan burcu.

Heidi Klum ve Vito Schnabel'in burç uyumu

Victoria’s Secret’ın emekli olan başmeleği Heidi Klum genç sevgilisi Vito Schnabel ile Cibuu Uyum Yöntemi’ne göre yüzde 58 anlaşıyor. Tutkulu aşkları gözlerinden okunan çiftin bu orana göre burç uyumu mükemmel olmasa da birbirini dengeleyebilecek bir oranda.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.