Hollywood’un Efsanevi Boğa Burcu Yıldızları

Venüs tarafında yönetilen Boğa burcu aktrisler bugüne kadar daima ses getiren performanslar sergilemişlerdir. Dans eder, şarkı söyler, dans ederken şarkı söyler! Boğaların yanında, size sunabileceği bir çanta dolusu güzellik her zaman vardır!

audrey_hepburn_legend

Güzel Boğa burcu aktris Audrey Hepburn

Venüs tarafından yönetilen Boğa burcu yıldızlar doğuştan birer dansçı, şarkıcı, performans sanatçısıdırlar. Funny Face filmindeki performansıyla Audrey Hepburn’ü izlediğinizde emin olun bundan şüphe duymayacaksınız. Bu filmin çekimleri sırasında aldığı eğitimle, ancak profesyonel bir dansçıdan beklenebilecek bir bale gösterisi sergilemeyi başarmış!

II. Dünya Savaşı sonrası dönemde yeteneğiyle onu izleyen herkesi büyüleyen tek isim Audrey Hepburn değil elbette. İsveç’in serin sularından kopup gelen Ann Margaret, izleyicilere geçirdiği kuvvetli duygusallığıyla unutulmazlar arasında yerini alan Boğa Burcu aktrislerinden oldu.

ann margaret

 

“Azim” Sözcüğünden Ayrı Düşünülemeyen Karakterler

İrade, hırs, azim… Bunlardan bahsetmeden Boğa burcu yıldızları tam olarak tanımlayabilir miyiz? Mümkün değil!

Ann Margaret’in prova sırasında  başına gelen talihsiz olay, az daha onun kariyer hayatını sonlandırmasına neden oluyordu: Margaret, Las Vegas’ta 6 metrelik bir yükseklikteki sahneden düştü. Gel gör ki, günler boyunca komada kalan, sadece serumla beslenen güzel yıldız, yalnız bir yıl içinde kendini toparlamayı başardı ve çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.

İşte Hollywood’un azimli süvarisi, onu kimse durduramaz!

Şehvetin Vücut Bulmuş Hali: Bettie Page

bettie-page

Masum Güzellik

shirley temple

Shirley Temple, pastel renkler arasında ne kadar da güzel ve masum görünüyor baksanıza… 23 Nisan 1928’de doğan aktris; yönetici gezegenleri Merkür ve Venüs olan bir Koç, Ay burcu İkizler ama nihayetinde Güneş burcu bir Boğa olan ve çok küçük yaşlardan beri parlayan bir yetenek.

Hollywood’un Unutulmaz Boğa Burcu Yıldızları

  • Bettie Mae Page (22 Nisan 1923)
  • Shirley Temple (23 Nisan 1928)
  • Ann-Margret Olsson (28 Nisan 1941)
  • Audrey Hepburn (4 Mayıs 1929)

Diğer Hollywood efsanelerine göz atmak için tıklayın!

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın