Hollywood’un Efsanevi Koç Burcu Yıldızları

Tüm iyimserliğiyle çevresindekilere öncülük eden Koç aktrisleri, her zaman yeniliklere olan eğiliminden ve bitmeyen coşkusundan ayırt edebiliriz. Mars gezegeni tarafından yönetilen bu tutkulu kişiler, fikirlerini savunmakta asla çekingen davranmayan, cesaretli davranışlarıyla kalplerde yer edinir!

Joan_Crawford

Büyüleyici Koç burcu aktris, Joan Crawford

Koç Burcu aktrisler yıllardan beri cesur ve öncü tavırlarıyla dikkat çeker. Ve tabii yabana atılmaması gereken, o asil duruşlarıyla…

bette davis_ joan crawford

Bette Davis ve Joan Crawford

1962 yapımı “What Ever Happened To Baby Jane?” filminin iki büyük Koç Burcu yıldızı Bette Davis ve Joan Crawford’ın performanslarına bir göz atarsanız bana hak vereceksiniz. Bu iki oyuncunun ekranlardaki uyumlu kimyası, söz aramızda, özel yaşamlarında pek de kameralar önünde gördüğümüz gibi değildi.

Evet, aynı cinsiyetten ve aynı burcu taşıyan iki insanın birbiriyle tam olarak anlaşması sandığınız kadar mümkün olmayabilir. Çünkü kendi karakterimizde farkına varamadığımız bazı özellikleri, karşımızdaki yansımada görünce, aman tanrım! Bir anda sinirler gerilebiliyor. Bu durumda, o insandan hoşlanmama ihtimali diğer tüm insanlara göre daha fazla artıyor.

Yüz ifadelerindeki kesin, sert bakışlar ve dudaklarının kenarında gizlenmiş belli belirsiz bir alaycılık; insanları büyülüyor. 60’lı yılların stillerine yansıyan tüm zarafeti başarıyla taşıyorlar.

Her neyse, sonuçta bu iki Koç Burcu kadının sinemada yepyeni bir seviye atladığı ve ardından gelenlere öncülük ettikleri bir gerçek!

İki Koç Burcu Aktristin Muhteşem Performansı

Hollywood’un Unutulmaz Koç Burcu Yıldızları

  • Joan Crawford (23 Mart 1905)
  • Doris Day (3 Nisan 1922)
  • Bette Davis (5 Nisan 1908)
  • Jayne Mansfield (19 Nisan 1933)

Diğer Hollywood efsanelerine göz atmak için tıklayın

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın