Hugh Grant’ın Evlilik İtirafı Çok Şaşırttı

İngiliz aktör Hugh Grant 55 yaşında olmasına rağmen neden hiç evlenmediğini ilk kez açıkladı. Ünlü aktörün yanıtı çok şaşırttı.

Hugh Grant arabada seks skandalı için ne dedi

Altın Küre ve BAFTA ödüllü oyuncu Hugh Grant evlilik konusundan 20 yıl önceki arabada seks skandalına kadar pek çok konuda konuştu. Nothing Hill, Erkekler Hakkında Her Şey, Bridget Jones’un Günlüğü gibi en sevilen romantik komedi filmlerine imza atan ünlü oyuncu neden hayatı boyunca evlenmediğini anlattı: “Benim bağlılık problemim var. Yalnız o da değil, istikrar da beni korkutuyor. Sebebini bilmiyorum. Filmlerimde birkaç iyi evlilik yapmış bir adam gibi tanınıyorum ama bunun mutluluğun formülü olduğunu düşünmüyorum.”

Hugh Grant Anna Eberstein çifti ve çocukları

13 yıl boyunca Elizabeth Hurley’le aşk yaşayan şimdilerde bir ayrılıp bir barıştığı İsveçli TV yapımcısı Anna Eberstein birlikte. İsveçli yapımcıdan iki çocuğu bulunan Grant’ın eski sevgililerinden de olmak üzere toplam dört çocuğu var.

Hugh Grant arabada seks skandalı hakkında konuştu

1995 yılında Los Angeles’ta bir fahişe ile arabada seks yaparken yakalanan ve tutuklanan Hugh Grant, bu skandal hakkında ilk kez konuştu ve söyledikleriyle şaşırttı: “Evet çok edepsizdim, çok sarhoştum. Ve evet, bu ayıplanacak bir durumdu. Sanırım insanlar benim filmlerimde canlandırdığım karakter olduğumu düşündükleri için bu kadar şaşırdı. Artık bu meselenin neden bu kadar büyük bir bomba olduğunu anlayabiliyorum.”

Skandal sonrası kariyerinde herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmayan İngiliz oyuncu “Biliyorsunuz ki Hollywood sadece parayla ilgilidir. Yapımcılara para kazandırdığınız sürece sorun yoktur, bunun dışında ne yaptığınızla ilgilenmezler.” dedi.

Hugh Grant son filmi Florence FOster Jeskins vizyon tarihi

Hugh Grant’ın Meryk Streep ile başrolleri paylaştığı son filmi Florence Foster Jenkins 27 Ocak 2017’de vizyona girecek. Filmde korkunç bir sesi olmasına rağmen opera sanatçısı olmayı hayal eden Streep’in kocası rolünde oynayan Grant iş hayatı içinse “Film çekerken insanlara işkence ediyorum. Bir kedinin yarı ölü bir fareyle oynaması gibi yani… Bitmiş sahneyi baştan çekiyorum, yeni replikler denemek istiyorum. Gerçekten bu konuda mükemmeliyetçiyim. İnsanları deliye döndürüyorum farkındayım,” şeklinde konuştu.

İlk defa evlilik ve 20 yıl önceki seks skandalı hakkında konuşan ünlü aktör Hugh Grant’ın Yeni Astroloji Burcu Başak Fare, doğum tarihi ise 9 Eylül 1960.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın