İbrahim Tatlıses Son Dakika Derya Tuna…

İbrahim Tatlıses son dakika haberleri… Ünlü şarkıcının asistanı Damla Buket Çakıcı ile evleneceğini duyan Derya Tuna Instagram hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki! Bu duruma Ayşegül Yıldız da sessiz kalmadı.

İbrahim Tatlıses'in evleneceğini duyan Derya Tuna Instagram'dan açıkladı

İbrahim Tatlıses’in evleniyor haberlerine eski eşlerden atarlı paylaşımlar geldi. Üçüncü kez nikah masasına oturmak için gün sayan ünlü şarkıcının eski hayat arkadaşı Derya Tuna Instagram hesabından dün “Bazılarına bir kadın yetmiyor. Ne beşi ne onu. Bazılarına ise hayat yetmiyor, bir kadını doyasıya sevmek için.” yazdı.

Derya Tuna İbrahim Tatlıses'e atarlandı

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses‘in evleneceği haberlerine eski eşi Ayşegül Yıldız da kayıtsız kalamadı. Yıldız sosyal medya hesabından “Kaleyi sattım, filler isyanda. Vezir intihar etti. Arada atları da serbest bıraktım. Çevremdeki piyonlardan zaten medet ummadım. Şimdi şah olduğunu düşünen varsa buyursun hamle yapsın. Herkese anladığı dilden, gidere gider.”

Aysegül Yıldız Instagram İbrahim Tatlıses'e atarlı sözler

Bu paylaşımın ardından Yıldız, Ajda Pekkan’ın Ayrılık Ateşi isimli şarkısını paylaştı. “Sen şöyle bir geçi hayat hesap soracak. Yeni başlıyor daha film, izlemeye başla güzelim. Ben çıktıysam yola büyük giderim.” sözlerinden oluşan şarkı evlilik hazırlığı yapan çifte mesaj olarak algılandı.

İbrahim Tatlıses asistanı Damla Buse Çakıcı ile evleniyor

Asistanı ile evlilik hazırlığı yapan İbrahim Tatlıses’in Yeni Astroloji Burcu Oğlak Tavşan, doğum tarihi ise 1 Ocak 1952. Derya Tuna’nın Çin Burcu ise 1965 doğumlu bir Yılan.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın