İlk Kez Podyuma Çıkan Rüzgar Erkoçlar İtiraf Etti

İstanbul Moda Haftası kapsamında podyuma çıkan Rüzgar Erkoçlar samimi itiraflarda bulundu.

Rüzgar Erkoçlar evlenebileceğini açıkladı

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul üçüncü gününde, ilk kez podyuma çıkan Rüzgar Erkoçlar kız arkadaşıyla çıkan görüntülere açıklık getirirken evlenebileceğinin sinyalini verdi. Deniz-Begüm Berdan ikilisinin ana teması “Cinsiyet ayrımcılığı ve farklılıklara saygı gösterme” olan yeni koleksiyonunun tanımında sürpriz iki isim vardı. 3 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan Erkoçlar ve Athena’nın ‘Ses Etme’ klibinden tanıdığımız trans birey Onur Gökhan Gökçek.

Rüzgar Erkoçlar İstanbul Moda Haftası

Moda Haftası’nda ilk kez podyuma çıkan Rüzgar Erkoçlar “Farklı olduğumuzdan dolayı şiddete maruz kalmamayı istiyorum. İnsanlar beni aşağıya çektikçe güçlendim. Kız arkadaşımla görüntülenmem acayip değil. Ben 30 yıldır kadınlarla beraberim” dedi.

Saçını griye boyatıp yüzüne geçici dövmeyle ‘Sessiz kalma’ yazdıran Erkoçlar, geçen hafta gece gezmesinde kız arkadaşıyla görüntülendiğinin hatırlatılması üzerine, “Değişimden sonra kendi mesleğimle ilgili iş yapmıyorum. Hayatımda kız arkadaşlarım da olacak. Belki yarın öbür gün evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterilince rahatsız oluyorum. Ben 30 yıldır zaten kadınlarla beraberim” şeklinde konuştu.

İstanbul Moda Haftası kapsamında ilk kez podyuma çıkan ve samimi itiraflarda bulunan Rüzgar Erkoçlar’ın Yeni Astroloji Burcu Koç Kaplan, doğum tarihi ise 26 Mart 1986.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın