İrem Derici Tek Celsede Boşandı!

İrem Derici Rıza Esendemir boşandı

İrem Derici ile Rıza Esendemir tek celsede boşandı. Geçtiğimiz Ocak ayında ayrılık yaşayıp tekrar barışan çiftin evliliği neden bitti?

Pop şarkıcısı İrem Derici ile radyocu Rıza Esendemir 2 yıllık evliliğini dün Gebze adliyesinde görülen boşanma davasıyla tek celsede bitirdi. Anlaşmalı olarak mahkemeye başvuran çift adliyeye beraber geldi ve yine adliyeden beraber ayrıldı.

Neden boşandılar?

İrem Derici Rıza Esendemir burç uyumu

Rıza Esendemir İrem Derici ile ayrılmalarının nedenini şu şekilde açıkladı: “Bu sıkıntıların birbirimizi yıpratacağını anlayınca boşanma kararı aldık.” Biz de bu ayrılığın perde arkasını ikilinin burç uyumu üzerinden değerlendirdik.

Yeni Astroloji burçlarına göre uyumlu olan çiftin arasına, ünlü radyocunun açıkladığı gibi, başka nedenler girdiğinin kanaatindeyiz. İrem Derici ve Rıza Esendemir çifti karakter uyumu açısından birbirlerine biçilmiş kaftan. Dün boşanan çiftin burç uyum oranı yüzde 71.

21 Mart 1987 doğumlu olan İrem Derici’nin Yeni Astroloji burcu Koç Tavşan. Rıza Esendemir ise 19 Mayıs 1979 doğumlu bir Boğa Keçi burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın