İşte Benim Stilim Yarışmacısı Melek Özçağan’ın Hayatı

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Melek Özçağan Hayat Hikayesini Anlatınca Stüdyo Gözyaşlarına Boğuldu!

İşte Benim Stilim yarışmacısı Melek Özçağan Nur Yerlitaş’ın “Seni merak ediyorum, gelmişini, geçmişini… Çok yüklüsün galiba. Ben severim yüklü insanları, doktorum bana sakın dert dinleme dedi. Sana ne oldu? Sen de mi can kırıkları içindesin?” sorusuna göz yaşları içerisinde cevap veren Melek Özçağan zorlu hayat mücadelesini bu sözlerle anlattı.

İşte Benim Stilim Melek Özçağan kim

İşte Benim Stilim yarışmacası Melek Özçağan’ın o konuşması;

“Ben kızımla birlikte sokakta kaldım, kimse sahip çıkmadı. Bugüne kadar kimsenin desteği olmadan geldim, kızımla birlikte büyüdüm. Ailem çocuğuma sahip çıkmadı, ‘Çocuğunu bırak gel’ dediler. Ben de kadın sığınma evine gittim. Orda bana çok iyi baktılar. 6 ay kaldım orada. Sonra ev almak için para biriktirdim ve o biriktirdiğim parayı da çaldırdım. O zaman tamamen çöktüm.”

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Melek Özçağan‘ın hayat hikayesi herkesi etkilemiş olacak ki stüdyo bir anda göz yaşlarına boğuldu. Melek Özçağan’ın kendisiyle gözleriyle konuştuğunu söyleyen Nur Yerlitaş şu sözlerle konuşmasına devam etti; “O gözleriyle benimle iletişim kurdu, hissettim. Benden bir şey bekledi.

Öykü Serte ise genç yarışmacıya  “Sen diğer kadınlara örneksin” diyerek destek oldu.

Melek Özçağan Kimdir?

1990 İzmir doğumlu olan Melek Özçağan 1.76 boyunda ve 57 kilo.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın