Jennifer Aniston; İstediğini Elde Eden Kova Burcu Kadını

Jennifer Aniston İstediğini Elde Eder. Kariyeri Göz Dolduruyor

Uzun yıllar boyunca Hollywood ve televizyon dünyasındaki kariyerinde istikrarını koruyan Jennifer Aniston, 2015’i de boş geçirmedi. Yeni filmi She’s Funny That Way’le tekrar beyazperdede hayranlarıyla buluşacak. 10 sezon süren Friends dizisi, bir devam filmi olan Horrible Bosses, Bu Nasıl Aile gibi son zamanların en popüler yapımlarında en dikkat çeken isimlerden olmayı başaran Aniston, bu kez yan karakterlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

İşte She’s Funny that Way’in Fragmanı

 

 Güzelliğinden Bir Şey Kaybetmedi

Bu şubat’ta 45 yaşını doldurmasına rağmen hala güzelliğini koruduğunu ve havasından bir şey kaybetmediğini de söylemek gerek. Zaman zaman farklı rollerde kumral veya esmer olarak karşımıza çıksa da, onu sarı uzun saçları ve düzgün fiziğiyle her zaman dünyanın en çok beğenilen kadınları arasında gördük. Tarzını koruyor demek çok yerinde olur.

jennifer-aniston-hot

Dikkat Çekiyor

Aşk hayatını da genellikle kamera karşısında yaşamayı tercih eden güzel oyuncu hem işi hem aşkı nasıl bir arada yürütüyor dersiniz? Daha da önemlisi 46 yaşında bu kadar güzel bir kariyer ve renkli bir aşk hayatına sahip olmasında burcunun etkisi var mı?

Kova Burcu Cazibesi, Maymun Burcu Enerjisi

Yeni Astroloji burcu Kova Maymun. Modayı takip etmek yerine kendi stilini oluşturan, etkileyici gözlere sahip, istediğini elde eden biri olmasıyla Jennifer Aniston’a tam burcunun kadını diyebiliriz. Becerikli, dikkat çekici, bakımlı ve hedefine ulaşmasını bilen Kova Burcu kadınlarının önünde duracak tek engel kısıtlanmak. Bu da Aşk hayatındaki renkliliğin sebebi olabilir. Brad Pitt, Bradley Cooper, Gerard Butler ve son olarak Justin Theroux’la ilişki yaşayan Jennifer Aniston kendisi gibi görünüşü ve kariyeri etkileyici kişileri tercih ediyor. Hayatını tek bir kişiye bağlanarak geçirmiyor. En azından şimdiye kadar birliktelikleri en fazla birkaç yıl ile sınırlı kaldı. Kim bilir, belki Justin Theroux’ta aradığını bulabilir.

Jennifer-Aniston-Justin-Theroux-Wedding-Plans-Video

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın