Jessie J Konserine Geri Sayım Başladı!

Jessie-J

Güçlü sesiyle rekor albüm satışlarına ulaşan Jessie J Temmuz’da Türkiye’ye geliyor. Geçtiğimiz yıl Nicki Minaj ve Ariana Grande ile yaptığı Bang Bang düetiyle dünya çapında rekor dinlenmeye ulaşan genç şarkıcı single parçaları kadar düetleri ile de iddialı olduğunu kanıtladı.

Fiziği,marjinal kıyafetleri, sahne şovları ve sempatik tavırlarıyla son yıllarda kariyerinin zirvesine tırmanan Jessie J sosyal medyada da en çok takip edilen ünlüler arasında. Sık sık konser veren ve hiç yerinde duramayan güzel şarkıcı genç yaşında milyonlarca albüm satışına ulaşarak her geçen yıl daha da başarılı işlere imza atıyor. Genç yıldız 3 Temmuz’da Küçükçiftlik Park’ta İstanbul’da konsere geliyor.

 

 

 

 

 

Price Tag ve Nobody’s Perfect şarkılarıyla bir anda dünya listelerine girerek üst basamaklara tırmanan Jessie J, birkaç single çıkardıktan sonra müzik piyasasından silinen isimlerden olmadığını kanıtladı.

jessie-j-4

Jessie J’nin Yeni Astroloji burcu Koç – Ejderha. Hedefine odaklanan, istediğini elde eden ve lider özelliği taşıyan bu burcun insanları için kariyer basamaklarını tırmanırken önlerine çıkacak hiçbir engel onları durduramaz. Jessie J tam da burcunun kadını.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.