Jessie J, Marjinal Koç Burcu Kadını!

Jessie j’nin Genç Yaşında Etkileyici Kariyeri!

Hem söz yazarlığı hem de sesiyle daha ilk şarkısı ‘Do It Like A Dude’ ile Birleşik Krallık müzik listelerinde 2. sıraya kadar yükselmeyi başaran Jessie J, her geçen yıl daha da popüler oluyor. Price Tag, Nobody’s Perfect gibi şarkılarla dünya genelinde 1. Sıraya kadar çıkan güzel şarkıcı, henüz 27 yaşında olmasına rağmen  11 milyon single ve 2.5 milyonluk albüm satışına ulaştı.

 The BRIT Awards 2011 - Nominations Announcement: Show

Marjinal ve Dikkat Çekici!

Klipleri ve sahne performanslarındaki birbirinden renkli, farklı kostümleriyle “bu da ancak Jessie’ye yakışırdı,” dedirtecek ilginç tulumlar ve mayolar giymeyi tercih ediyor. Farklı kesimler, seksi, dar kumaşlar ve kalabalık şovlarla onu izlemek her zaman çok eğlenceli.

 Batı Burcu Koç, Doğu Burcu Ejderha: Hırslı ve Karşı Konulmaz!

Jessi J’yi astrolojik olarak inceleyince burcunun kadını olduğunu görüyoruz. Koç burcu kadınının dikkat çekici güzelliği ve hırsıyla Ejderha burcunun istediğini alması bir araya gelince, karşımıza mükemmel müzik kariyerine 27 yaşında ulaşan Jessie J çıkıyor.

jessie-j-sweet-talker-album-sleeve_3

Bu Yaz Türkiye’ye Geliyor!

3 Temmuz’da İstanbul Küçükçiftlik Park’ta muhteşem bir sahne şovuna daha hazırlanan İngiliz şarkıcıyı canlı dinlemek isterseniz konser biletleri Biletix’te satışta!

jessie-j

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın