Julia Roberts ve Danny Moder Neden Boşanıyor?

Julia Roberts ve Danny Moder neden boşanıyor?

Hollywood’un en güzel kadın oyuncularından Julia Roberts ve eşi Danny Moder boşanıyor.

Julia Roberts ile Danny Moder çiftinin ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. ‘OK!’ dergisinin haberine göre boşanmanın eşiğinde olan ünlü çiftin burç uyumu bu ayrılığı destekliyor mu?

Moder, ilişkiye inancını kaybetti çünkü…

Julia Roberts ve Danny Moder boşanıyor mu?

28 Ekim 1967 doğumlu olan Julia Roberts Yeni Astroloji‘ye göre Akrep Keçi burcu. Danny Moder ise 31 Ocak 1969 doğumlu bir Kova Maymun burcu.

Hollywood’un tartışmasız en güzel kadın oyuncularından Roberts ile evli olan Danny Moder’ın ilişkilerine olan inancını yitirdiği söylentiler arasında. Danny’nin evlilikleri süresince sözü geçen tarafın Roberts olmasından rahatsız olduğu, bununla beraber ünlü yıldızın son dönemlerde duygusal ve dengesiz davranışlar sergilediği iddia ediliyor. Bu iddialara göre Danny Moder’in verdiği tepkiler tam da burcunun özelliklerini yansıtıyor. Öncelikle Kova Maymun burcu olan Moder’ın başarılı ve güzel bir kadına aşık olması burcuna göre çok manidar. Ama burcu bir Kova Maymun olan birinin Roberts gibi duygusal, otoriter ve aşk konusunda biraz bencik  bir Akrep Keçi’yle ilişkiyi yürütebilmesi biraz zor.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Yakınlarını kaybetmesi Roberts’ı etkiledi

Ayrılık sebebi olarak gösterilen bir diğer iddia ise Julia Roberts’ın annesi Betty Lou Motes ve üvey kardeşi Nancy Motes’i yakın zamanda kaybetmesi olarak gösteriliyor. Ki bu iddia da Robert gibi Akrep Keçi burcundan olan biri için oldukça olası bir durum. Çünkü Akrep Keçi burcu insanları ailesine karşı oldukça boğucu bir sevgi yaşadıkları için, bu tarz kayıplardan etkilenebilirler.

İlişkileri zor ama imkansız değil!

Julia Roberts ve Danny Moder hangi burç?

Hollywood’un güzel kadın oyuncularından Julia Roberts ve boşanacakları iddia edilen eşi Danny Moder Cibuu Uyum Yöntemi’ne göre yüzde 57 anlaşıyor. Bu orana göre ortalama bir uyuma sahip olan ünlü çiftin 13 yıllık ilişkilerinin karakter uyumsuzluğundan dolayı bitmesi çok normal. Kova Maymun ile Akrep Keçi birlikteliği zor ama aşk bitmediği sürece de imkansız değil.

Ok dergisinde ‘225 milyon dolarlık boşanma’ manşetiyle verilen habere göre Julia Roberts’ın servetinin önemli bir kısmını eşi Moder’e ödemesi gerekeceği iddia ediliyor.

2002 yılında The Mexican filminin çekimlerinde tanışan Roberts ve Moder 2002 yılında evlenmişti. Danny film setinde kameraman olarak çalışıyordu. Çiftin bu evlilikten Hazel Patricia, Phinnaeus Walter ve Henry adında 3 çocuğu bulunuyor.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın