Justin Bieber Selena Gomez’i Aldatmakla Suçladı

Justin Bieber, Selena Gomez’i kendisini aldatmakla suçlayınca olaylar iyice karıştı.

Selena Gomez Justin Bieber aldatma iddiası

Kanadalı popçu Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez‘le Instagram hesabında ağız dalaşına girince tüm sırlar açığa çıktı. Bieber Selena Gomez’in kendisini eski One Direction elemanı Zayn Malik’le aldattığını iddia etti ve Instagram hesabını sildi.

Selena Gomez'in Justin Bieber'i Zayn Malil'le aldattı iddiası

Önceki gün 22 yaşındaki popçu Justin Bieber, hayranlarının yeni sevgilisi Sofia Richie hakkındaki yorumlarından rahatsız olunca Instagram hesabını yoruma kapatmak yerine “Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz, hesabımı gizli yapacağım. Gerçekten bana hayransanız bu kadar kötü olamazsınız.” yazdı.

Justin Bieber yeni sevgilisi

Eski sevgilisinin bu yorumunu gören Selena Gomez ise “Eğer ‘nefretle’ başa çıkamıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Bu sadece sen ve onun arasında özel kalmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni herkesten önce sevdi ve destekledi.”

Justin Bieber Selena Gomez yorumunun ardından çileden çıktı

Eski sevgilisinin yorumunu gördükten sonra çileden çıkan Bieber “Geçmişte beni dikkat çekmek için kullanan insanların hala bunun için uğraş verdiğini görmek komik, üzücü. Sevgilerimle…” dedikten sonra dayanamadı ve bir yorum daha yazdı: “Ben kimsenin nefretini kabul etmek için yaratılmadım. Umarım hepiniz benim arkadaşlarıma ve birbirinize karşı kibar olmayı başarırsınız. Ve evet! ‘Belieber’ları seviyorum.”

Selena Gomez Justin Bieber birbirini suçladı

Bieber’ın bu yorumu üzerine Gomez “Geçmişte defalarca aldatmış olanların affedici ve bağışlayıcı olanlara yüklenmesi de komik. Hayranların neden delirdiğine şaşmamalı. Üzücü. Sevgilerimle.” yazdı.

Justin Bieber “Sen de beni aldatmıştın!”

Gomez’in sözlerine Bieber “Ben aldattım… Oh, seni ve Zayn’ı unuttum,” diyerek eski sevgilisinin kendisini One Direction elemanı Zayn Malik’le aldattığını iddia etti.

Kanadalı popçu tüm bu karmaşadan sonra Instagram hesabını sildi.

Justin Bieber Selena Gomez burcu

Eski sevgilisine sinirlenip Instagram hesabını tamamen silen Justin Bieber’in Yeni Astroloji Burcu Balık Köpek, doğum tarihi ise 1 Mart 1994. Selena Gomez ise 22 Temmuz 1992 doğmlu bir Yengeç Maymun Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın