Kaan Tangöze Yasak Aşkıyla Yakalandı!

Seçkin Piriler ile evli olan Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin yasak aşkı ortaya çıktı. İki çocuk babası olan ünlü rockçı önceki akşam Asmalımescit’te esmer bir güzelle el ele yakalandı.

Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze Seçkin Piriler'i aldattı

HT Magazin’in haberine göre yaklaşık 5 yıldır Seçkin Piriler ile evli olan Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, Asmalımescit’te kaçamak yaparken yakalandı. Bir mekanda esmer sevgilisiyle buluşan Tangöze yasak aşkıyla başbaşa romantik bir gece geçirdi.

Kaan Tangöze sevgilisiyle yakalandı

Birbirlerine yemek yedirip şakalaşan çift, daha sonra Weldzone adlı kafeye geçip kuytu bir masaya oturdu ve kahvelerini el ele tutuşturarak yudumladı. Çıkışta ayrı ayrı yürüyen çift ara sokakta el ele tutuşarak bir süre yürüdü. Ardından kendilerini takside bekleyen arkadaşlarının yanına giden Tangöze ve sevgilisi, araca binerek gözlerden kayboldu.

Kaan Tangöze eşini aldatti

Kaan Tangöze ile esmer sevgilisinin ilişkilerinin uzun zamandır devam ettiği, ikilinin sık sık gözlerden uzak mekânlarda buluştukları öğrenildi.

Burç uyumları evliliklerini nasıl etkiliyor?

Seçkin Piriler ve eşi Kaan Tangöze'nin burç uyumu

5 yıl önce evlenen manken Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze’nin evliliğinde kara bulutlar dolanıyor. Büyük bir aşkla başlayan evlilikleri bu ihanetle bitmiş olabilir mi? Kaan Tangöze’nin evliyken başka bir aşka yelken açmasının nedeni ne olabilir? Piriler ve Tangöze’nin Yeni Astroloji burç uyumu bu duruma ne diyor?

Yeni Astroloji burçlarına göre yüzde 47 anlaşan ünlü çiftin karakter açısından pek uyumlu olduğu söylenemez. Dolayısıyla büyük bir tutkuyla başlayan bu aşkı, iletişimsizlik ve tahammülsüz davranışlar bitirebilir.

26 Aralık 1980 doğumlu olan manken Seçkin Piriler’in Yeni Astroloji burcu Oğlak Maymun. Ünlü rockçı Kaan Tangöze ise 5 Eylül 1973 doğumlu bir Başak Öküz burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın