Kadınların Duymak İstediği Sorular

Beyler, kadınların duymak istediği sorular vardır ve biraz sonra okuyacağınız bu sorular; hayatınızı pratikleştirecek, güldürürken düşündürecek, ilişkinizi kolaylaştıracak.

Türk kızını, ‘Türk Kızı‘ yapan damarlarındaki asil triptir. Bu tribal enfeksiyondan kurtulmak veya yakalanmamak için bazı sihirli soruları öğrenmeniz gerekiyor. Neler mi?

1-İşleriniz çok yoğun, sınavlarınız veya hazırlamanız gereken sunumlar vardı ve kız arkadaşınızla bir hafta sonra buluştunuz. Söylemeniz gereken sihirli cümle ”Kilo mu verdin sen?” olmalı. Bu cümle sayesinde adeta hayata 1-0 önde başlamış olacaksınız.

Kadınların Duymak İstediği Sorular

Sevgiliniz, yaz gelmiş ve diyet yapmaya başlamışsa, kurduğunuz cümle onu havalara uçuracaktır. Tabii istisna cevap olarak ‘Kilolu muydum ki?”gelebilir, O bir Türk kızı çok üzerinde durmayın:)

2-Mutsuz, mutlu, heyecanlı, miskin, hareketli hangi ruh halinde olursa olsun kadınların sevdiği bir diğer cümle ”Alışverişe gidelim mi?”

Kadınların Duymak İstediği Sorular

Bu aktiviteyi birkaç kez birlikte yaptıktan sonra göreceksiniz ki alışveriş merkezinde miskin ve müdahaleci tutumunuz sayesinde bu soruyu sormaktan kurtulmuşsunuz.

3-PES / FIFA oynamayı bitirdikten sonra değil o telefon ilk ‘dıııt’ sesinde açılacak. Açıldığında gelecek soru ne mi olmalı? ”Efendim, hayatım önemli bir şey mi oldu?” Telefonu açamadın mı? O zaman Türk kızı tribi ile tanışma vaktin gelmiştir delikanlı.

Kadınların Duymak İstediği Sorular

Bu soru kilit soru. Bu özveri kilit özveri. İşte şimdi kız arkadaşınızın kalbinin anahtarını aldınız.

4-Malum sıkıntılı dönemler bilirsiniz(Türk kızı tribi kökenine inersek  Havva’nın  Ademe attığı ilk trip bu dönemlerde yaşanmıştır)… “Yok bir şey,” cevabını aldığınız her soruda kendinizi daha da suçlayıcı sorular yöneltin. Örneğin; ”Hayatım ne oldu? ” Ben bir şey mi yaptım? Ben bir şeyi eksik mi yaptım? Yapmam gereken bir şey vardı onu mu unuttum? Yapmamam gereken bir şeyi mi yaptım?”

Kadınların Duymak İstediği Sorular

İşte bu sorular sayesinde, mutluluğa bir adım daha yaklaştınız.

5-Bu soruyu ilişkinizin oturduğunu düşündüğünüz anda sorun. Altın soru ”Benimle evlenir misin?”

Kadınların Duymak İstediği Sorular

Artık ilişki içerisindeki tripler bitmiştir. Nişan telaşı, düğün telaşı derken kız arkadaşınız bir müddet trip atmaya ara verecektir.

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın