Kadınlar Neler Konuşuyor?

Kadın Sohbetlerinin 5 Olmazsa Olmazı

  • Dedikodu

dedikodu

Sabah gözünü açıp kendine geldikten sonra iş yerine  varana kadar yolda gördüğü kadınların kıyafet eleştirmenliğinden tutun da, bu sabah kimin göz altlarının şiştiğine kadar kadınlar, günün her saati dedikodu yapacak fırsatı bulur.

 

  • Erkekler

erkekler

Bir kadın sevgilisi olsun ya da olmasın her zaman bir erkekten konuşur. Beğendiği erkek, hayalindeki sevgili, sevgilisi, kocası diye uzar gider bu liste.

  • Güzellik ve Kozmetik

kozmetik

Altın karamel saç renginin kendisine yakışıp yakışmayacağı, ne renk farların bu sene moda olduğu ya da sivri burun topuklunun modasının neden hiç geçmediği hakkında yarım saatte bir makale yazabilirler.

 

  • Diyet

diyet

İsterse sıfır beden olsun bir kadın formunu korumak ister. Balık etli olsa kilo vermek ister ya da bölgesel zayıflama için spora gitmeyi düşünüyordur. Kadınların güzelliğin olmazsa olmazı olarak görüp sohbet konularının başına yerleştirdikleri şeylerden biri de diyettir şüphesiz.

  • Eski Sevgililer

ex

Kadınların ne kadar duygusal canlılar olduğunu söylemeye gerek yok herhalde. Bir eski sevgili, yıllardır görüşülmüyor olsa bile sohbet konularının vazgeçilmezleri arasındadır. Hiç iyi hatırlanmıyor da olabilir, çok özlenmiş de…

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın