Kanye West Kim Kardashian Boşanıyor mu?

Kanye West Kim Kardashian evliliği bitiyor mu? Kim Kardashian ve Kanye West’in arası açılıyor mu? Kanye West neden hastaneye kaldırıldı?

Kanye West yakın dostlarının yapmış olduğu açıklamaya göre Kim Kardashian’la evliliğindeki problemler yüzünden dün rehabilitasyon merkezine kaldırıldı. Kendine zarar vermemesi için polisler tarafından kelepçelenerek rehabilitasyon merkezine kaldırılan Kanye West’in sağlık durumu hakkında henüz net bir açıklama yok.

Kanye West Hastaneye Kaldırıldı

Kanye West Neden Hastaneye Kaldırıldı?

Kanye Westin’in eşi Kim Kardashian ile evliliğinde yaşadığı problemlerden dolayı Psikotik bozukluğu meydana geldiği söyleniyor. Tabii bir de son dönemlerde yakın dostu Jay-z ile yaşadığı gerginlik…

Uzun zamandır uyku problemi çeken Rapçi yakın zamanda yapacağı turneyide sağlık sorunları nedeni ile iptal etmiş. NBC ise bu konuyla alakalı Kanye West’in bir an önce sağlığına kavuşmak için yardım talep ettiğini söylüyor. Kanye West Kim Kardashian ikilisi Paris saldırısından sonra hiç bir etkinliğe katılmıyor.

İkilinin bu sıkıntılardan dolayı boşanabileceği yakın dostları tarafından dile getirilirken Kim Kardashian olayla ilgili sessizliğini koruyor. Kim Kardashian ve Kanye West’in Saint West, North West adlarında iki çocukları bulunuyor.

Kanye West’in Yeni Astroloji burcu

8 Haziran 1977 doğumlu rapçi Kanye West’in burcu İkizler Yılan.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın