Karakterinize Göre Saç Stilleri

Bir kadının saçlarında yenilik yapması her zaman mutsuz olduğu anlamına gelmez. Aslında bu bir zevk meselesi. İşte burçlara göre çılgın, sade, renkli ve romantik saç stilleriyle kadınlar…

Koç‘un iddialı saçları

Aksesuara olan düşkünlüğünüz dış görünüşe ve süse ne kadar önem verdiğinizi gösteriyor. Bu yüzden iddialı ve kullanışlı saçlar tam size göre. Saçınızı at kuyruğu gibi toplayarak çekiciliğinizi daha da arttırabilirsiniz. Ayrıca her renk kullanabileceğiniz orta boy bir saç kesimi de tercihleriniz arasında olabilir.

koç burç saç

Boğa için doğal stiller

Dillere destan doğal bir güzelliğiniz var. Kendi halinde açık bıraktığınız saçlarınızla bile harika görünebiliyorsunuz. Bunu bir avantaja dönüştürerek, saçlarınızda örgü, su dalgası gibi doğal modelleri kullanabilirsiniz.

boğa burç saç

Pratik kadın: İkizler

Her şeyden önce enerji dolusunuz. Bu da saç stilinize yansıyor. Günde 3 saat ayna karşısında saçlarınızla uğraşmaktansa pratik modellere yöneliyorsunuz. Koşuşturmaca içinde geçen hayatınızı daha fazla bekletmeyin; kolayca toplanan, şekil alan kısa saçlar sizin stiliniz.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Zarif Yengeç

Sevgi üzerine kurulu hayat felsefenizi saçlarınızda hissetmek sizin en doğal hakkınız. Uzun ve romantik saç stilleriyle bu duygunuzu tatmin edebilirsiniz.

yengeç burç saç

 

Aslan’ın gösterişli saçları

Aslan burcu deyince insanın aklına gelen ilk imaj saçlardır. Gösteriş ve kaliteye olan düşkünlüğünüzü saç modelinizde de görmek istiyorsunuz. Özellikle sarı, soğan kabuğu, bal köpüğü gibi renk seçenekleri kabarık tercih edebileceğiniz saçlarınıza çok yakışacak.

aslan burç saç

Başak’ın bakımlı saçları

Titiz ve düzenli bir Başak burcu olarak dağınık modeller ilgi alanınıza girmiyor. Her zaman bakımlı olmayı tercih ediyorsunuz. Bu yüzden sıkı toplanmış at kuyruğu ve fön sizin için ideal. Saç spreyi ve bakım ürünleri vazgeçemedikleriniz arasında.

başak burç saç

Estetik Saçlı Kadın: Terazi

Estetiğe çok önem veriyorsunuz. Bu yüzden eğlenceli ve bir o kadar da sade saç modelleri güzelliğinizi daha çok ortaya çıkaracaktır.

terazi burç saç

Ateşli saçlar: Akrep

Ruhunuzdaki gizem ve ihtirası dışarı çıkarmanızın bir yolu olmalı. Bir Akrep burcu olarak siyah ve karamel tonlarda, uzun ve parlak saçlar olduğunuzdan daha seksi görünmenizi sağlayacaktır.

akrep burç saç

Yay’ın çılgın stilleri

Çılgın doğanız marjinal saç stilleriyle özdeşleşmenizi sağlıyor. Kırmızı, platin gibi herkesin tercih edemeyeceği renkleri büyük bir özgüvenle taşıyabilir, böylece eğlenceli yönünüzü ön plana çıkarabilirsiniz.

yay burç saç

Klasik saçların kadını: Oğlak

Yerine göre hareket ederek herkesten saygı görmeyi başarıyorsunuz. Bunun etkilerinden biri de dış görünüşünüz. Kesinlikle klasik saç modelleri size çok yakışıyor. Topuz ve geriye taranmış fönlü saçlarla Oğlak burcunun karakterindeki sağlamlığı biraz daha vurgulayabilirsiniz.

oğlak burç görsel

Sıra dışı stiller: Kova

Saçınız sizin eseriniz olmalı. Sıra dışı tasarımlara, özgürce dans eden saçları kullanmaya bir Kova burcu kadını olarak hazırsınız. Unutmayın, hangi modeli kullanırsanız kullanın içinizdeki sanatçı ortaya çıkacaktır.

kova burç saç

Romantik saç modelleri: Balık 

Retro dalgalı saç modelleri, sıcak kahverengi tonları ve romantik düz kesimli saçlar bir Balık burcu kadını olarak duygusal havanızı ortaya çıkarıyor. Bu yüzden nereye giderseniz gidin, yanınızda mutlaka bir maşa taşıyın.

balık burç saç

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın