Kate Upton’ın Makyajsız ve Mükemmel Görünümü

Kate Upton’ın makyajsızken de sahip olduğu doğal güzelliğini inkâr edemeyiz.  Peki, biz bu gerçeği nereden biliyoruz?

kate-upton

Doğal ve kusursuz

22 yaşındaki güzel model, geçtiğimiz gün Heathrow Havaalanı’nda tamamen makyajsız bir halde görüntülendi. Bu haliyle sıradan bir genç kız imajı çizdiği akıllara gelebilir. Ama elbette değil! Her zamanki gibi olağanüstü görünüyor.

Aslında bu “fresh” halinin ona çok yakıştığını söyleyebiliriz. Her ne kadar gözlerini koyu camlı gözlüklerin ardına saklamış olsa da, pürüzsüz teni ve dolgun dudakları kendini belli ediyor.

Geçen hafta Vogue Festivali için Londra’ya uçan güzel model, bol kesimli bir kazak ve sade bir jean seçerek, klas tarzını seyahat ederken de korumayı başarmış. Elinde tuttuğu siyah deri ceketi, muhtemelen soğuk Londra havasına bir önlem için… Bununla da yine doğru ve şık bir tercihte bulunmuş.

kate-upton-casual-style

Zarif ve şık seyahat stili

Kate Upton Londra’daki panelde ise tamamen farklı bir görünümle karşımıza çıktı. Çiçek desenli Dolce & Gabbana bluzuyla kombinlediği ekoseli eteği ve gri trençkotuyla, asil bir stil kazanmış ve her zamanki gibi görenleri büyülemişti. Düz-dalgalı saçlar, uçuk pembe lip-stick ve açık tonlarda allık ile tamamladığı makyajı, başka hiçbir şeye ihtiyacı olmadığını kanıtlıyor. Kate, İkizler / Maymun burcu olmasının getirdiği canlılık ve neşeyi doğuştan bünyesinde barındıran şanslı kişilerden!

kate_upton_2015

Vogue Festival, göz alıcı stil

Bir dahaki sefere bize de haber ver Kate!

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın