Katy Perry’nin Yaz Aylarında Sokak Stili

katy

Yaz aylarında da her zaman olduğu gibi rengarenk giyinmeyi seven Katy Perry sarıdan vazgeçemiyor. Belden bağlamalı bolerolar, kısa tshirtler, yüksek belli şort ve etekler onun favorileri. Ayrıca çiçek deseni de Katy Perry için olmazsa olmazlardan.

 

 

 

 

 

 

katy-2

Onun bir başka özelliği de bazen hiç dekolte vermeden, mini giyinmeden dikkat çekici olmayı başarabiliyor. Genelde tercih ettikleri mükemmel vücut hatlarını gösteren kıyafetler olsa da, bol kesimler de onda harika duruyor. Yakasına taktığı papyon ya da abartılı bir küpeyle giydiği kıyafeti sadelikten marjinalliğe taşıması an meselesi.

 

 

 

 

 

 

katy-3

Renkli kıyafetler ona çok yakışıyor, ondan şüphemiz yok. Ama siyah saçları ve kırmızı dudaklarına siyah beyaz kıyafetler de ayrı bir asalet katıyor. Taşlı sandaletleri de yaz aylarında sık sık tercih eden güzel şarkıcı, ne giyse kendine yakıştıranlardan.

 

 

 

 

 

 

katy-4

Yaz stili demişken güneş gözlüklerinden bahsetmemek de olmaz. Rengarenk bikinileriyle uyumlu, mavi, yeşil tonlarda desenli çerçeveler tercih eden Katy Perry bu tarzıyla her zaman olduğundan daha genç görünmeyi başarıyor.

 

 

 

 

 

Yeni Astroloji burcu Akrep – Fare olan Katy Perry seksiliğini Akrep burcundan, durmadan çalışarak enerjisini korumasını da Fare burcundan alıyor.

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.