Kendall Jenner Rekor Kırdı!

Popülerliği her geçen gün artan ve dünyada Top modeller arasında adı anılmaya başlanan Kendall Jenner Instagram’da beğeni rekoru kırdı.

kendall

Kardashian ailesinin reality show programıyla tanınan ve 14 yaşında modellik yapmaya başlayan Jenner ablası Kim Kardashian’dan bağımsız bir kariyeri olması için yıllardır çok çalışıyor. Kim Kardashian’ın yuvarlak hatları yerine incecik ve zarif bir vücuda sahip olan ve bunu koruyan Kendall Jenner 1.79 boyunda.

kandall-2

Kendall-Jenner

Davetlere birlikte katılsalar bile aralarındaki popülerlik rekabetini gizleyemeyen ikili arasındaki savaşı şimdilik son paylaştığı fotoğrafla Kendall Jenner kazandı gibi görünüyor. Jenner’ın paylaştığı bu fotoğraf 2.6 milyon kişi tarafından beğenilerek Kim Kardashian’ın Kanye West ile düğününde paylaştığı, 2.4 milyon beğeni alan fotoğrafı geçti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kendall Jenner’ın Yeni Astroloji burcu Aslan – Öküz. Lider özellikli, istediğini alan ve azimli olan bu burcun insanları kariyerlerini gösterişli görünümleri ve azimlerine borçludur diyebiliriz. Kendall Jenner da bunun bir örneği.

kendall-3

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.