Kerimcan Durmaz’ın Kankası Caner Çalışır Yoğun Bakımda!

“Ablan star bebeğim”, “Bir Beverly Hills kızı olmak istiyorsan…” sözleriyle tanınan, Kerimcan Durmaz’ın kankası, sosyal medya fenomeni Caner Çalışır yoğun bakıma alındı.

Caner Çalışır sağlık durumu nasıl

Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşı, sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, dün akşam hastaneye kaldırıldı. Çoklu organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa Özel Başarı Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenilen ünlü fenomenin sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Kerimcan Durmaz, Caner Çalışır’ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi

Haberin yayılmasının ardından ise Kerimcan Durmaz, Instagram hesabından yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen dostu, Caner Çalışır’ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Arkadaşının öldüğüne dair çıkan haberlere de açıklık getiren Durmaz hesabına “Arkadaşlar Caner’in tedavisi hala devam ediyor. Hakkında çıkan “Hayatını kaybettiği” yönündeki haberlere inanmayın. Yakın dostları ve ailesi olarak biz yanındayız. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.” notunu düştü.

Kerimcan Durmaz Instagram Caner Çalışır sağlık durumu

Caner Çalışır kimdir ve hangi burçtur?

Radyo Televizyonculuk mezunu olan 27 yaşındaki Caner Çalışır, arkadaşı Berna Arıcı ile çektiği “Berna saçında kene var topla topla gene var” videosuyla ünlüler dünyasına ilk adımı attı. Vine’da paylaşılan bu video kısa sürede Okan Bayülgen, Taci Kalkavan gibi isimlerin dikkatini çekti. Ertesi gün ise tüm medya Caner Çalışır’ı konuşuyordu. Ardından kankası Kerimcan Durmaz ile beraber çektikleri videolar ile ününe ün katan Caner Çalışır, şimdilerde DJ’lik yapıyor.

Caner Çalışır kimdir ve hangi burçtur

Yoğun bakıma kaldırılan ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilen Caner Çalışır’ın Çin Astrolojisi’ne göre 1989 doğumlu bir Yılan Burcu olduğu biliniyor.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın