Kiralık Aşk Oyuncuları Hangi Burç?

Milyonlarca insanı ekran başına kilitleyen Kiralık Aşk oyuncuları hangi burç biliyor musunuz?

Kiralık Aşk dizisi efsane oyuncu kadrosuyla yeni sezona ‘Merhaba’ dedi. Peki, dizide Defne ve Ömer aşkını ruhumuzun en derinine inerek hissettiren Elçin Sangu ve Barış Arduç hangi burç? Ya da her hareketi ve cümlesiyle kahkaha tufanı yaşamamızı sağlayan Koriş ve Neriman… Her Cuma akşamı Star TV’de reyting rekorları kıran Kiralık Aşk’ın oyuncularını ve burçlarını sizler için derledik.

Yeni oyuncuların da katılımıyla sezona bomba gibi geri dönen Kiralık Aşk’ın efsane oyuncuları Yeni Astroloji‘ye göre hangi burç?

İşte Kiralık Aşk oyuncuları ve burçları:

Elçin Sangu 

Elçin Sangu burcu

Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandıran Elçin Sangu’nun Yeni Astroloji Burcu Aslan Öküz, doğum tarihi ise 13 Ağustos 1985.

Barış Arduç 

Barış Arduç burcu

Defne ile dillere destan bir aşk yaşayan Ömer yani gerçek ismiyle Barış Arduç’un Yeni Astroloji Burcu Terazi Tavşan. Ünlü oyuncunun doğum tarihi, 9 Ekim 1987.

Seçkin Özdemir 

Kiralık Aşk Seçkin Özdemir burcu

Pamir karakteriyle Ömer’e rakip olarak gelen Seçkin Özdemir’in burcu Başak Horoz, doğum tarihi ise 25 Ağustos 1981.

Salih Bademci 

Kiralık Aşk Salih Bademci burcu

Ömer’in yegane dostu Sinan’ı canlandıran Salih Bademci Aslan Fare Burcu. Ünlü oyuncunun doğum tarihi ise 15 Ağustos 1984.

Onur Büyüktopçu 

Kiralık Aşk Onur Büyüktopçu burcu

Dizinin efsane Koray’ı, kısacası Koriş’i Onur Büyüktopçu’nun Yeni Astroloji Burcu Boğa Köpek. Ünlü oyuncunun doğum tarihi 26 Nisan 1982.

Nergis Kumbasar

Kiralık Aşk Nergis Kumbasar burcu

Koriş’in kankası Neriman, yani Nergis Kumbasar Angelina Jolie gibi İkizler Tavşan Burcu, doğum tarihi ise 25 Mayıs 1963.

Müjde Uzman 

Kiralık Aşk Seçkin Özdemir burcu

Yeni sezonda Seda karakteriyle diziye dahil olan isimlerden biri de Müjde Uzman. Muhtemelen dizinin ilerleyen zamanlarında Sinan’la büyük bir aşk yaşayacak olan Seda, yani Uzman’ın burcu Terazi Fare, doğum tarihi ise 26 Eylül 1984.

Kerem Fırtına 

Kiralık Aşk Kerem Fırtına burcu

İsmail karakteriyle gerçek dostluğu derinden hissettiren ve yakın zamanda aşk yaşadığı Fatma Turgut ile yollarını ayıran Kerem Fırtına, 23 Eylül 1981 doğumlu bir Başak Horoz Burcu.

Sanem Yeles 

Kiralık Aşk Sanem Yeles burcu

Defne’nin kankası Nihan rolüyle karşımızda olan Sanem Yeles, 2 Eylül 1988 doğumlu bir Başak Ejderha Burcu.

Osman Akça 

Kiralık Aşk Osman Akça burcu

Defne’nin ağabeyi Serdar karakteriyle hayatımıza giren Osman Akça’nın burcu ise Oğlak Ejderha. Ünlü oyuncunun doğum tarihi 1 Ocak 1977.

Kazım Koyuncu Bakın Hangi Burç
Kazım Koyuncu Bakın Hangi Burç
Yakın Markaj
  
Doğum gününde sosyal medyanın gündemine oturan Karadeniz'in Şair Ceketli Çocuğu Kazım Koyuncu'nun, Akrep Burcu olduğunu ...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın