Kıvanç Tatlıtuğ’un Gözü Serenay Sarıkaya’da

Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir proje için ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor.Dizide kendisine eşlik etmesini istediği güzel ise Serenay Sarıkaya!

Kıvanç Tatlıtuğ‘un gözü geçen yıl bir jean firmasının yüzü olan Serenay Sarıkaya‘da. Medcezir dizisinde rol alan Serenay Sarıkaya dizinin final yapmasıyla birlikte tatile çıktı. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya gelen teklifler için “Üst üste ara vermeden birçok projede rol aldım. Bu nedenle Medcezir bittikten sonra bir süre dinlenmeyi düşünüyorum. Ancak beni çok heyecanlandıran bir proje olursa onun içinde yer alabilirim” açıklamasında bulunmuştu.

serenaysarikaya-kivanctatlitug

Kıvanç Tatlıtuğ ise Kurt Seyit ve Şura dizisinden sonra uzun bir müddet ekran karşısına geçmemişti. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un Kuzey ve Güney dizisinde rol arkadaşı olan Hazer Ergüçlü’nün projesinden teklif geldi. Projeyi kabul etmeyen Kıvanç Tatlıtuğ‘un yerine Okan Yalabık’la şirket görüşmelere devam ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un gözü geçtiğimiz yıl rol aldığı jean firmasının yeni yüzü olan Kerem Bursin’in partneri Serenay Sarıkaya’da…

Ay Yapımla son bir projesi kalan Kıvanç Tatlıtuğ ekranlara veda etmeye hazırlanıyor…

Sinemaya ve kendi yazdığı hikayelere ağırlık vermek isteyen Kıvanç Tatlıtuğ‘un hangi projeyle ekrana çıkacağı merak konusu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Serenay Sarıkaya Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Astroloji burç uyumu

27 Ekim 1983 doğumlu Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Astroloji‘ye göre Akrep Domuz burcu, Serenay Sarıkaya ise 01 Temmuz 1991 doğumlu Yengeç Keçi burcu. ikilinin Yeni Astroloji burç uyumları ise yüzde 83. Yani ikili ortak bir projede yer alırsa keyifli ve verimli bir çalışma çıkarabilir.

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın