Kız Kardeşinden Bebeği Olacak

Samuel Leighton Dore sevgilisi Bradley’den bebek sahibi olamayınca çözümü kız kardeşinde buldu.

Sevgilisinden bebek sahibi olamayınca çözümü kardeşinde buldu

Sevgilisi Bradley’le birlikte bebek sahibi olmak isteyen Samuel Leighton-Dore evlat edinmek yerine daha sıra dışı bir karara imza attı. 25 yaşındaki Samuel Mirror’un haberine göre “Eşcinseller bebek sahibi olur mu” sorusunun cevabını kız kardeşinde buldu.

Samuel Leighton Dore kardeşinden bebek sahibi olacak

Bu kararını ise “Aslında bu çok tuhaf bir şey değil. Tüp bebek yöntemini seçtik. Bu sayede bebek hem benim hem de Bradley’nin genlerini taşıyor olacak. Bebeğimizin bize benzemesini istiyorum.” şeklinde açıkladı.

Eşcinsellerin bebeği olur mu

Samuel, uygulama çok pahalı olduğu için henüz harekete geçmediklerini belirterek, en merak edilen konu olan kız kardeşi Bronte’un bebeği taşıyıp taşımayacağına değiniyor. Genç erkek kız kardeşinin sadece yumurtalıklarını bağışlayacağını, sevgilisi Bradley’nin spermleri ile birlikte başka bir kadının rahmine yerleştirileceğini belirtiyor.

Bebek sahibi olmak için bakın ne yaptı

Kız kardeşinin bu fikre çok heyecanlandığını söyleyen Samuel annesinin de fikrini desteklediğini şöyle anlatıyor: “Başta ona bu fikri söylemek çok zordu. Düşünsenize, ilk torununuzu iki çocuğunuz yapıyor. Önce kafası karıştı ancak sonrasında çok sevindi.”

Kız kardeşinden bebek sahibi olmak istediğini açıkladıktan sonra Samuel ölüm tehditleri aldığını belirtiyor ve söylüyor: “Ne yorum gelirse gelsin şunu söylemek istiyorum. Günün sonunda, bir aşk çocuğunun dünyaya gelmesinde doğru ya da yanlış bir şey olamaz. Bana bencil, iğrenç ya da kibirli diyebilirsiniz. Ama ben çocuğuma baktığım zaman babamın hassasiyetini, annemin bağışlayıcılığını, kız kardeşimin gözlerini ve partnerimin ince zekasını görmek istiyorum.”

Müzik Dünyasını Sarsan Soruşturma!
Müzik Dünyasını Sarsan Soruşturma!
Yaşam
  
Müzik dünyası, Rekabet Kurulu'nun 4 meslek birliği hakkında başlattığı soruşturmayla sarsıldı. Rekabeti sınırlaya...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın