Koç Burcundaki Yeni Ay’dan Nasıl Etkileneceksiniz?

Hem öncü hem de hızlı bir değişimin habercisi olan Nisan ayındaki Yeni Ay’dan nasıl etkileneceksiniz?

Koç burcu yeni ay burçlara etkisi

7 Nisan’da Koç burcunda başlayacak olan Yeni Ay Uranüs’ün de etkisinde. Yani Yeni Ay öncü olan Koç burcunun Uranüsyen enerjisiyle birlikte herkese yenilenmesi için çeşitli fırsatlar sunacak. Perşembe günü 14:30 gibi başlayacak olan bu dönemin enerjisini fırsata çevirmenin tam zamanı, harekete geçin!

Bu güzel enerjiden tüm burçlar nasibini alacak. Ama Koç Yeni Ay’ı önceliği isminden de anlaşıldığı gibi Koçlar’a, ardından Aslanlar’a, Yaylar’a ve Teraziler’e verecek. Yükseleni ve burcu İkizler veya Kova olanlar da bu pozitif enerjiyi derinden hissedecekler. Diğer burçlar için de sürpriz haberlerimiz var tabii.

İşte Uranüsyen Koç Yeni Ay’ının burcunuza olan etkileri:

Yeni Ay'ın Koç burcuna etkisiKoçlar, enerjinizi zirvede bırakın

Kuşkusuz Yeni Ay’ın gözü sizin üzerinizde olacak. Kendinizi hiç olmadığınız kadar güzel ve enerjik hissedeceksiniz. Çünkü Yeni Ay’dan ziyade 5 Nisan’da Venüs Koç burcunda olacak. Dolayısıyla her zamankinden seksi ve her zamankinden başarılı olduğunuzu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bu aralar sürpriz gelişmeler de hayatınızı renklendirecek. Yıllardır hayalini kurduğunuz girişim için muhteşem bir fırsat kapınızı çalabilir. Her zamankinden farklı bir şekilde giriştiğiniz işi sonuçlandırabilirsiniz. Aman ha, tüm bu gelişmelerden etkilenip yemek yemeyi ve spor yapmayı unutmayın. Yoksa hastalığa davetiye çıkarabilirsiniz.

Yeni Ay'ın Boğa burcuna etkisiBoğalar ilham perisi olmaya aday

Boğalar enerjilerini özellikle zihinsel anlamda depolayacak. Dolayısıyla ilham perisi gibi herkese cömertçe yaratıcı fikirlerinizi dağıtabilirsiniz. İş ve özel hayatınız Uranüsyen Koç burcu Yeni Ay’ının enerjisiyle renklenmeye fazlasıyla hazır. Çünkü zihninizi hızlı ve anlamlı bir şekilde kullanmayı öğreniyorsunuz. Bu enerjiyi herhangi bir yurt dışı seyahatinde yeni deneyimler yaşayarak avantaja dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Nisan ayında çevrenizdekilerle empati kurarak ilişkilerinize yeni boyutlar kazandıracaksınız.

Yeni Ay'ın İkizler burcuna etkisiİkizler için Alaaddin’in Cin’i iş başında

Sevgili İkizler 7 Nisan’dan itibaren ne dilerseniz dileyin. Yeni Ay tüm olumlu enerjisini tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için kullanacak. Deneme yanılma yoluyla uzun süredir bulamadığınız mutluluğu bu ay yeni bir aşkla bulacağa benziyorsunuz. İş hayatında da beklentilerinizin çok üzerinde bir başarı yakalayabilirsiniz. Özellikle uzun zamandır istediğiniz bir iş görüşmesini bu dönem gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü gökyüzü cinini sizin için yolladı. İstediğiniz her şeyi dileyebilirsiniz.

Yengeçler’eYeni ayın yengeç burcuna etkisi ödül geliyor

Uzun zamandır çabaladığınız, emek verdiğiniz projelerinizin Yeni Ay’la birlikte meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. İnsanlar tarafından daha iyi anlaşılacak ve yaptığınız çalışmalar tek tek değer görmeye başlayacak. Dolayısıyla sevgili Yengeçler bu ay ne ektiyseniz onu biçmeye başlıyorsunuz. Yaptığınız iş başvurularına cevap alarak beklediğinizden de iyi bir pozisyonla işe başlayabilirsiniz. Ve tabii aşksız olmaz. Aşkı da en tutkulu yaşayacaklardan biri sizsiniz.

AslanlYeni ayın aslan burcuna etkisiar iş hayatında kendini gösterecek

Yeni ay Aslan burçlarını özelikle iş hayatında etkileyecek. Belki de hayatları boyunca yapmak istedikleri ama bir türlü fırsat yaratamadıkları hayallerine Yeni Ay’la birlikte kavuşacaklar. Nisan ayında Aslanlar’a kariyer değişikliği görünüyor. Ama yeni bir aşk da yok değil. Her an kalbinizi derinden sarsacak bir kahramanla tanışıp ökse otu misali olan yalnızlığınıza elveda diyebilirsiniz.

Yeni ayın başak burcuna etkisi

Başaklar, yatırımlara dikkat

Yeni Ay Aslanlar’ı iş hayatında, Yengeçler’i duygularında, İkizler’i iletişim konusunda etkilerken Başaklar’ı da finansal konularda destekleyecek. Dolayısıyla yatırımlarınızı paraya çevirme şansınız oldukça fazla. Ayrıca bu aralar mirasla ilgili haberler alabilir ve birikiminizi ikiye katlayabilirsiniz. Sevgili Başaklar çocuk, evlilik ve yatırım için doğru zamana giriyorsunuz. Sizin için bir uyanış söz konusu. Bunu iyi değerlendirin.

Teraziler’i Yeni ayın terazi burcuna etkisiaşk bekliyor

7 Nisan’da zıt burcu Koç’ta gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın enerjisiyle Teraziler daha fazla aşk arayışına girecek. Bunun sonucunda tutkulu ve yeni birliktelikler gündeme gelebilir. Ayrıca iş arkadaşlarınız, aileniz veya arkadaşlarınızla güzel paylaşımlar yaşayabilir ve yeni bir ortakla birlikte farklı bir girişim gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni ayın akrep burcuna etkisiAkrepler, iletişim kurmayı öğreniyor

Yeni Ay fazlasıyla duygusal olan Akrepler’e içindekileri dökme fırsatı sunacak. Aileniz, arkadaşlarınız, sevgiliniz ya da canınızı sıkan herhangi bir kişiye içinizi dökerek ruhsal aydınlanmaya doğru ilerleyeceksiniz. Böylece çevrenizdekilerle ilişkilerinizi güçlendirecek ve iletişimdeki başarınızla hayatınızın her noktasında kendinizi iyi ifade edebilme şansı yakalayabilirsiniz.

Yaylar,Yeni ayın yay burcuna etkisi başarılarını kanıtlıyor

Yaylar’a Koç Yeni Ay’ı isimlerini duyurma, başarılarını kanıtlama açısından birçok verimli zaman sunacak. Siz de yaptığınız yaratıcı işler sayesinde ün ve şöhret kapınızı aralayabilirsiniz. Bunun yanı sıra aşk, çocuk ve ailesel konularda da dizginleri elinizde tutacaksınız. Dolayısıyla bu ay sizin ayınız sevgili Yaylar. Ne yapıp edip elinizdeki oku hazır vaziyette bekletip tam 12’den vurmaya hazırlanın.

OğlaklarYeni ayın oğlak burcuna etkisi algılıyor

Oğlaklar’ı her konuda uyanışa geçiyor. İş, aile, özel hayat derken her şeyin detayına inecek böylece sağlam projelere imza atabileceksiniz. Çünkü bu dönemde hata yapma riskiniz en aza iniyor. Her zamankinden daha net ve doğru kararlara ulaşabileceksiniz. Koç Yeni Ay’ı güzel keşifler yapabilmeniz ve yeni sayfalar açabilmeniz için taptaze enerjisini üzerinize salıyor sevgili Oğlaklar.

Kovalar sYeni ayın kova burcuna etkisieyyahlığa başlıyor

Koç Yeni Ay’ı Kovalar’a dışadönük bir enerji sunuyor. Nisan ayında her zamankinden fazla gezerek, yeni insanlar tanıma, kendinizi geliştirme isteğiyle yanıp tutuşabilirsiniz. İlişkilerinizi gerçekten iyi bir şekilde koordine etme fırsatı yakalayıp kiminle nasıl bir arkadaşlık kurmanız gerektiğini anlamanız da olası. Ayrıca müşteri ağınızı geliştirmek ve projelerinizi hayata geçirmek için iyi bir dönem olacak, bilginize.

Balıklar Yeni ayın balık burcuna etkisipara kazanıyor

Balıkların Yeni Ay’ı para evine doğuyor. Böylelikle umudunuzu kestiğiniz yerlerden, belki de aldığınız bir piyango biletinden ya da giriştiğiniz bir ortaklıktan para kazanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı paraya dönüştürme konusunda da oldukça başarılı olabilirsiniz. Yeni bir işe girmek isteyenler ise parasal anlamda iyi geliri olan bir pozisyonda başlayabilirler.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın