Koç Horoz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Koç Horoz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Koç Horoz Burcu genel özellikleri

İşte hem Koç hem de Horoz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Ben, üstesinden gelirim

Elementleri: Ateş, Mars, Öncü / Negatif,  Metal, Yang

Koç Horoz Burcu genel özellikleri

Çocuksu, kanı kaynayan, sürekli hareket eden, bir şeyler hakkında çabalayan, deneyimlemek isteyen, cesaretli, dışa dönük, yetenekli, çok yönlü, hata yapmaya meraklı, egzotizmden etkilenen, sürekli seyahat etmek isteyen, sokulgan, samimi, dostlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan, ince zevkli, yaşadığı yeri güzelleştiren, sade, kullanışlı, dış görünümünü önemseyen, kendini beğenmiş, lükse düşkün, dobra, zor durumda tüm birikiminden feragat edebilen, sonra hayata sıfırdan başlayan, acıya saplanıp kalmayan, gözü pek, yaptığı işi sergilemekten haz alan, uyuşturucu ve alkole meyilli.

Koç Horoz Burcu aşk hayatı

İlişkiye hazır olduğunda sabırlı, yalnız kalmaktan çekinmeyen, anlayışlı bir eş arayışında, gözlerin derinliğine inanan, her şeye inanabilen, tarafsız bakabilen, hafif sıyrıklarla atlatabilen, adaletli, dürüst, depresyona girebilen, fazla duygusal ve hassas davranabilen, çabuk atlatan, kendini kısa sürede tedavi eden, maceracı, mutsuz ilişkide durmayan, kısıtlanmaya gelemeyen.

Koç Horoz Burcu ev ve aile hayatı

Aileye önem veren, özel günlerde ailesiyle olmayı tercih eden, sevdiklerini seyahate çıkaran, etrafını büyük bir sabırla anlatan, nasıl davranması gerektiğini bilen, görev ve sorumluluk bilinci gelişkin, ev işleriyle pek ilgilenmeyen.

Koç Horoz Burcu iş hayatı

Çok yönlü, kariyer seçiminde zorlanan, neyi nasıl yapması gerektiğini bilen, meslekten mesleğe atlayan, sinema alanına meyli olan, sürekli çalışan.

 

Koç Fare Burcu Özellikleri
Koç Öküz Burcu Özellikleri
Koç Kaplan Burcu Özellikleri
Koç Tavşan Burcu Özellikleri
Koç Ejderha Burcu Özellikleri
Koç Yılan Burcu Özellikleri
Koç At Burcu Özellikleri
Koç Keçi Burcu Özellikleri
Koç Maymun Burcu Özellikleri
Koç Köpek Burcu Özellikleri
Koç Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın