Koç Yılan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Koç Yılan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Koç Yılan Burcu genel özellikleri

İşte hem Koç hem de Yılan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Ben, sezerim

Elementleri: Ateş, Mars, Öncü / Negatif, Ateş, Yang

Koç Yılan Burcu genel özellikleri

Paradoksal bir birleşim, içsel çelişkilerden dolayı acı çeken, inatçı tarafını Yılan törpüler, yaratıcı elementlere yol alan, yetenekleri geliştiren, varlığın ve bilgeliğin peşinde olan, kadınsı ve erkeksi izler taşıyan, enerjik ve dolambaçsız, aniden tembelleşebilen, güvenli bir yaşam süren, sanatsal açıdan üstün bir deha.

Koç Yılan Burcu aşk hayatı

Sevgiye muhtaç olan, hassas kalpli, duygularını yoğun bir şekilde hisseden, Koç’un fark edemediklerini fark eden, heyecanlı, şefkatli, benmerkezci, Yılan gibi yaratıcı ve aşık, tek bir kişiye bağlanmayan.

Koç Yılan Burcu ev ve aile hayatı

Ev hayatı ve çocuk bakımıyla ilgili, dekore etmekten hoşlanan, tasarlayan ve bulmaktan hoşlanan, süslemeye meraklı, güzelleştirmek isteyen, ebeveyn olarak; şefkatli, ilgili, ders veren, dışa vurumcu.

Koç Yılan Burcu iş hayatı

Yılan’a göre daha cana yakın ve samimi, ticarete eğilimi olan, yaratıcı, meşgul görünen, iş gezilerini tatil olarak gören, ofiste tutsak olmaktan hoşlanmayan, yeterli miktarda parası olan, diğer Koçlar’a göre daha fazla para elde edebilen, hata yapmaktan korkmayan, güzellik için çabalayan.

Koç Fare Burcu Özellikleri
Koç Öküz Burcu Özellikleri
Koç Kaplan Burcu Özellikleri
Koç Tavşan Burcu Özellikleri
Koç Ejderha Burcu Özellikleri
Koç At Burcu Özellikleri
Koç Keçi Burcu Özellikleri
Koç Maymun Burcu Özellikleri
Koç Horoz Burcu Özellikleri
Koç Köpek Burcu Özellikleri
Koç Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın