“Kötü Kedi Şerafettin” Filmi Yakında Vizyonda!

Kötü Kedi Şerafettin Filmi yakında vizyonda.Bülent Üstün’ün efsanevi çizgi roman karakteri Kötü Kedi Şerafettin beyazperdeyle buluşuyor.

27 Kasım’da vizyona girecek olan Kötü Kedi Şerafettin filminin ilk teasır’ı yayınlandı. Beyazperdeyi darma duman etmesi beklenen filmde metropol canavarı Kötü Kedi Şero’yu Uğur Yücel seslendiriyor.

Kötü kedi Şerafettin belalı kedi!Filmin senaryosu Bülent Üstün, uyarlaması ise Levent Kazak’a ait. Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal’ın yönetmenliğinde Kötü Kedi Şerafettin Türkiye’nin önde gelen animasyon stüdyosu Anima İstanbul’un yapımcılığında sinemaya aktarılıyor.

Kötü Kedi Şerafettin film afişiKötü Kedi Şerafettin’in seslendirme kadrosunda Uğur Yücel‘in yanı sıra Demet Evgar, Okan Yalabık,  Güven Kıraç, Ayşen Gruda,  Gökçe Özyol, Cezmi Baskın, Ahmet Mümtaz Taylan ve Yekta Kopan yer alıyor.

Meryl Streep 74. Altın Küre Ödülleri Konuşması
Sinema
  
74. Altın Küre Ödülleri'ne Oscar ödüllü Oyuncu Meryl Streep'in Konuşması Damga Vurdu! Meryl Streep Konuşmasında Üstü K...

Belalı kedi Şerafettin kimdir?

Ünlü çizer Bülent Üstün’ün kaleminden 1996 yılında L-manyak dergisinde doğan efsane karakter Şerafettin, hemen hemen her dişi kediye boncuk dağıtan, Cihangirli ruh hastası bir tekir kedi profili ile karşımıza çıktı. Binlerce insanın kalbine dokunan bu sevimli ve belalı karakter şimdilerde beyazperde de boy göstermeye hazırlanıyor.

Bülent Üstün hangi burç?

1974 doğumlu olan ünlü çizer Bülent Üstün Çin Astrolojisi‘ne göre büyük ihtimal Kaplan burcu.

İşte Kötü Kedi Şerafettin filminin ilk teaserı:

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın