Kristen Stewart Yeni Sevgilisi ile El Ele Görüntülendi

Kristen Stewart, yeni sevgilisi St. Vincent ile New York sokaklarında el ele dolaşırken görüntülendi.

Kristen Stewart ile sevgilisi akşam yemeğinde

Kristen Stewart ile Cara Delevingne‘in eski sevgilisi St. Vincent’ın aşk yaşamaya başladığı iddiası geçtiğimiz haftalarda gündeme bomba gibi düşmüştü. Hatta bu dedikodular Delevingne’in psikolojisini iyice bozmuş, dünyaca ünlü modelin yemeden içmeden kesildiği haberleri basına yansımıştı.

Çıkan haberlere rağmen, aşk yaşamaya başladıklarını bir türlü itiraf etmeyen ikilinin ilişkisi ilk kez belgelendi. Kristen Stewart ile yeni sevgilisi St. Vincent önceki gün New York sokaklarında el ele görüntülendi.

Kristen Stewart ve St Vincent el ele görüntülendi

Birlikte romantik bir akşam yemeği yiyen, Hollywood’un yeni aşıkları, mekandan ayrıldıktan sonra yürüyüş yaptı. Etrafa iyice bakınan ikili, önce yan yana yürüdü, sonra usulca el ele tutuştu. Görüntülendiklerini anladıkları andaysa, Kristen Stewart ve yeni sevgilisi St. Vincent usulca ellerini bıraktı ve evlerinin yolunu tuttular.

Kristen Stewart yeni sevgilisi New York

Biseksüel olduğunu açıklayan ve Cara Delevingne’in kız arkadaşıyla yeni bir aşka yelken açan Kristen Stewart’ın Yeni Astroloji Burcu Koç At, doğum tarihi ise 9 Nisan 1990. Stewart’ın yeni sevgilisi St. Vincent ise 28 Eylül 1982 doğumlu bir Terazi Köpek Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın