Kylie Minogue, İkizler Burcu Pop Kraliçesi!

Kylie Minogue, İkizler Burcu Pop Kraliçesi!

1968 doğumlu güzel şarkıcı ve söz yazarı Kylie Minogue, yıllardır her albümü ve single çalışmasıyla müzik listelerinin üst sıralarına girmeyi başardı. 1979’da başlayan müzik hayatında sayısız hite imza attı ve her geçen gün kalitesini arttırdı. Son albümü için  Kiss Me Once dünya turuna çıkan Kylie Minogue bu yaz Türkiye’ye de geliyor.

90’lı yıllardan bu yana her albümüyle hit şarkılara imza atan ve sahne şovları ile her performansında beğeni toplayan Kylie Minogue, çizgisini koruyarak zor olanı başarıyor. Her şarkısında kendisini aşan ve akılda kalıcı melodiler ile popülerliği de koruyan bir dünya starı o…

Kylie+Minogue+Kylie2

20 Yıldır 20 Yaşında!

Ünlü şarkıcının fotoğraflarına baktığımızda sanki yıllar ondan hiçbir şey alıp götürmemiş gibi görünüyor. Aksine her geçen gün daha da güzelleşiyor. Geçtiğimiz yıllarda meme kanseriyle mücadele ederek sağlığına tekrar kavuşan Kylie Minogue yaşamayı çok sevdiğini gülümsemesiyle her zaman belli ediyor.

22(716)

Kıpır Kıpır, Yerinde Duramayan Bir İkizlerMaymun Burcu!

Batı burcu İkizler, Doğu burcu Maymun olan Kylie Minogue her iki burcunda özelliklerini fazlasıyla taşıyor. Enerjik, sosyal, kitlelere hitap eden, popüler ve güler yüzlü olma özellikleriyle 47 yaşında olmasına rağmen dinç kalmayı başarıyor.

kylie-minogue-for-sloggi-lingerie_1

Konser Ne Zaman ve Nerede?

Kylie Minogue 16 Haziran’da, İstanbul Küçükçiftlik Park’ta sahneye çıkacak.

Kiss Me Once turunun çok beğenilen şarkılarından biri, ‘sexercise’:

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın