Lindsay Lohan’ın Putin Aşkı

Lindsay Lohan’ın Putin aşkı dillerde. Rusya’da yayınlanan Pust Govoryat adlı bir talk show’dan dünyaca ünlü oyuncuya davet gelince bakın Lohan katılmak için neler talep etti!

Lindsay Lohan Putin'le fotoğraf çektirmek istedi

Oyuncu Lindsay Lohan, Channel 1’de yayınlanacak olan ünlü bir talk show programına katılmak için Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin‘le tanışmak ve fotoğraf çektirmek istedi. Lohan sadece bununla da kalmadı! TMZ’nin haberine göre; programın yapımcıları Rus milyarder Egor Tarabasov‘la olan ayrılığı ve ilişkisi hakkında konuşması için ünlü oyuncuyu Rusya’ya davet etti.

Lindsay Lohan sevgilisi Rus milyarder Egor Tarabasov

Programa ancak istedikleri karşılanırsa katılabileceğini belirten Lohan’ın listesi çok ilginç.

Özel jet, 1 yıllık Rusya vizesi, güvenlik, jette hazır bulunacak kuaför, makyaj sanatçısı, manikürcü ve 500 bin pound (yaklaşık 2 milyon TL) talep eden ünlü oyuncunun özellikle Putin talebi çok konuşuldu.

Lindsay Lohan Rusya talepleri

Lohan, Rusya Devket Başkanı Vladimir Putin’le tanışma ve onunla fotoğraf çektirme talebinde bulundu. Program yetkilileri ise ünlü oyuncunun isteklerini karşılayabilmek için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

Lindsay Lohan Burcu

Rusya’da yayınlanacak bir talk show’a katılmak için ilginç isteklerde bulunan Lindsay Lohan’ın Yeni Astroloji Burcu Yengeç Kaplan. Ünlü oyuncunun doğum tarihi ise 2 Temmuz 1986.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın