Moda Tutkusu Şehre İndi

Bugünün ve geleceğin moda platformu İstanbul Moda Akademisi, kapsamlı ve profesyonel bir moda tasarımı eğitimi alarak, moda alanında kariyer hedefleyenlere özel, şehirlerarası tanıtım turlarına başlıyor. İMA, 7 Mayıs – 6 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek tanıtım etkinliklerinde sırasıyla, İzmir, Adana, Bursa ve Ankara’da gençlerle buluşacak.İMA modanın ruhunu keşfet

Etkinliğin ilk saatinde İMA’nın eğitim programları tanıtılırken devamında katılımcılara yaratıcılıkları ile becerilerini sınayabilecekleri bir workshop’la moda tasarımı deneyimleme fırsatı sunulacak.

İstanbul Moda Akademisi, moda alanında kariyer yapmak ve hedeflerine doğru bir adım atmak isteyen herkesi kaçırılmayacak bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyor.

7 Mayıs Perşembe – İzmir

Saat: 16.00 – 20.00

Yer: Ege Palas Business Hotel (Cumhuriyet Bulvarı No:210 Alsancak)

23 Mayıs Cumartesi Adana Saat: 10.00 – 16.00

30 Mayıs Cumartesi Bursa Saat: 10.00 – 16.00

6 Haziran Cumartesi Ankara Saat: 10.00 – 16.00

Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı kayıtları 4 Mayıs’ta

İMA kariyer moda akademi

İMA’nın kurum kültüründe, genç yetenekleri keşfetmek, onlara parlak bir kariyer sunmak önemli yer tutuyor. Bu süreçte sunduğu burs olanakları ile yetenekli gençlere destek veriyor. İMA bursuna kriterleri sağlayan ögrencilerin müracaatları kabul ediliyor. Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı (Kadın ve Erkek Giyimi) kayıtları 4 Mayıs’ta başlarken burs sınavı 12 Mayıs’ta, mülakat ve portfolyo değerlendirme ise 26 Mayıs’ta gerçekleşecek.

www.istanbulmodaakademisi.com

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın