Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Evleniyor mu?

murat-dalkilic-merve-bologur-evleniyor

Murat Dalkılıç uzun bir ayrılıktan sonra Merve Boluğur’a evlenme teklifi etti.

Sabah’ın haberine göre, Murat Dalkılıç aylardır barışmak istediği Merve Boluğur‘un peşinden Bodrum’a giderek evlenme teklifi etti. 2. defa Boloğur’a ihanet eden ünlü popçu kendisinden “Evet” yanıtını alınca mutluluktan havalara uçtu.

Ünlü çift, teklifin ardından da Türkbükü’ndeki Sess adlı mekana giderek kutlama yaptı. Etraftaki kimseyi umursamadan romantik anlar yaşayan Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç‘a yakın dostları Eser Yenenler de eşlik etti.

Nisan ayında bir partide karşılaştığı Merve Boluğur’la o geceden sonra yeniden görüşmeye başlayan Dalkılıç, ilişkisini kurtarmak için her yolu denemişti.

murat-dalkilic-merve-bologur-evlenme-teklifi

Ünlü çiftin ilişkileri 2013 yılında başlamış, Dalkılıç’ın ihaneti sonucunda 6 ay sonra bitmişti. Birkaç ay sonra tekrar barışan Murat ve Merve çiftinin ilişkileri bu defa da uzun sürmedi. 2. bir aldatmayla daha karşılaşan Merve Boluğur 2014’ün Aralık ayında ünlü popçu ile ilişkilerinin bittiğini duyurmuştu.

Ne seninle ne de sensiz! 

merve-bologur-evlenme-teklifi2015

Birbirinden kopamayan Murat ve Merve çifti Cibuu Uyum Yöntemi‘ne göre yüzde 51 anlaşıyor. Bu orana göre ortalama bir karakter uyumuna sahip olan çift, zıt yanlarını uyumlu özellikleriyle dengeleyebilir. 7 Ağustos 1983 doğumlu olan ünlü popçu Murat Dalkılıç’ın Yeni Astroloji burcu Aslan – Domuz. Merve Boluğur ise 16 Eylül 1987 doğumlu bir Başak – Tavşan burcu.

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.