Mustafa Denizli’ye Boşanma Ardından Dayak

Teknik direktör Mustafa Denizli Eşiyle Boşanma Arifesinde Dayak Yedi! Mustafa Denizli’nin Eşi Elvin Elçi’nin Erkek Kardeşleri Tarafından Dayak Yediği İddiası Gündeme Bomba gibi Düştü!

2010 yılında nikah masasına oturduğu eşi Evin Elçi ile boşanma kararı alan Mustafa Denizli eşinin kardeşleri tarafından darp edildiğini öne sürerek savcılığa başvurdu.  Mustafa Denizli eşinden boşanma kararı almış ancak eşi Elvin Elçi‘nin kendisinden 5 milyon TL tazminat istemesi üzerine eşinin ağbeyleriyle tartışma yaşamıştır.

6 yıllık eşi Elvin Elçi’nin evi terketmesiyle başlayan boşanma sürecinde gelinen aşama hayli korkunç.

Mustafa Denizli Eşi

“Boşanmak için bize 5 milyon lira vereceksin”

Ünlü teknik direktör,  21 Eylül’de Elvin Elçi‘nin aniden geldiğini, evdeki çalışanı zorla dışarı çıkarmaya çalıştığını öne sürdü. Ne olduğunu anlamaya çalışan Denizli, birden eşinin abileriyle karşı karşıya geldiğini, yaşadığı şaşkınlık sonrası, kayınbiraderlerinin eve nasıl girdiklerini anlamaya çalıştığı sırada kayınbiraderlerinin tehditlerine maruz kaldığını anlattı. “Boşanmak için bize 5 milyon lira vereceksin” diyerek tehditler savuran kayınbiraderlerinin bir müddet sonra evi terk ettiğini kaydetti. Yaşadığı şokun ardından 25 Eylül günü eşinin ve kayınbiraderlerinin yeniden evine geldiğini belirten Denizli, boşanma davası için istedikleri parayı vermediği için kayınbiraderleri tarafından darp edildiğini belirtti.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın