Mutfakta Şef Olma Sırası Sizde

Türkiye’nin ilk profesyonel mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Haziran ayında yine birbirinden güzel Workshop programları sunuyor.

ekersiz

Tüm mutfak tekniklerinin öğretildiği “Mutfakta 8 Hafta”, kendi evinin pasta şefi olmak isteyenler için “Mutfakta 8 Hafta Pastacılık” ve “Gençler İçin Profesyonel Mutfağa Hazırlık” Haziran ayının eğitim programları arasında yer alıyor.

BBQ+Partisi (1)

Günlük Workshop’lar arasında ise mevsim meyveleriyle hazırlanan “Tatlı Yaz”, rengarenk görüntüleri ile kendine hayran bırakan “Matmazel Macaron”, “BBQ Partisi Babalar Günü Özel”, “İtalyan Mutfağı’’, “Şekersiz”, “Sushi”, “Vazgeçemediklerimiz”, “Tapas’’, “Smoothies & Snacks’’ ve “İlk Davet Menüm’’ mutfakta özel lezzetler yaratmak isteyenleri bekliyor.

alanchacs6

smoothies

Milli Eğitim Bakanlığı onayı ve City & Guilds akreditasyonu ile uluslararası profesyonel aşçılık diploması veren Türkiye’nin ilk ve tek aşçılık okulu.

lk+Davet+Menum

Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), mutfakta ustalaşmak isteyenler için Haziran ayında yine özel eğitim programları ve Workshop’lar hazırladı. Yaz aylarını hafif lezzetler ile karşılamak isteyenlere “Tatlı Yaz”, mutfakta profesyonelleşmeyi hedefleyenlere “Mutfakta 8 Hafta”, “Mutfakta 8 Hafta Pastacılık” ve “Gençler İçin Profesyonel Mutfağa Hazırlık” eğitim programlarını sunan MSA, Babalar Günü’nü de unutmadı.

640x624logolu-07

MSA Babalar Günü’ne özel olarak düzenlenen “BBQ Partisi Babalar Günü Özel” ile mangalda babaları mutlu edecek muhteşem lezzetler yaratma imkânı sunuyor.

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.