Mutlu Yıllar Defne Samyeli!

Duygusal, zeki ve tam anlamıyla bir dişi, çünkü tam anlamıyla bir Yengeç Fare burcu Defne Samyeli. Geride bıraktığımız günlerde 44. yaşını dolduran ünlü sunucunun yeni yaşının şerefine Yeni Astroloji burcunu irdeledik.

Defne Samyeli doğum günü

45. yaşından gün alan ünlü sunucu Defne Samyeli Instagram hesabından yine Yengeç Fare kadını olduğunu kanıtlayan ilginç bir mesaj paylaştı. Burcuna göre derin düşünen aynı zamanda da tesadüflere inanan Samyeli denizci bir babanın kızı olarak 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nda dünyaya geldiğini takipçileriyle paylaştı. Yayınladığı mesajda hoş tesadüfün altını çizmesi de bu özelliğinin bir kanıtı oldu.

İşte Defne Samyeli’nin burcunun kadını olduğunu vurgulayan o mesajı:

İşte Defne Samyeli’nin o duygusal satırları: “Bugün benim doğum günüm. Dünyada geçirdiğim her yıl, hayatıma giren her insan ve her tecrübe için şükran dolu olduğum bir yaştayım. Zaman, benim arkadaşım. Her geçen yıl büyüyüp genişlediğimi, tecrübenin beni daha iyi bir versiyonum yaptığına inanıyorum. Beni sevgisiyle, güzel mesajlarıyla şımartan ailem, dostlarım, sevdiklerim, yakından-uzaktan tanıdığım herkese çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. Denizci bir babanın kızı olarak hoş bir tesadüf sonucu Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nda doğmuşum. Ama bu yıl doğumgünüm aynı zamanda Kadir Gecesi’ne de denk geldi, dolayısıyla içimden geçenleri paylaşmak istiyorum. Bizi ve evreni yaratan, sonsuz sevginin kaynağı olan Allah’a, bu güzel gezegen, her sabah doğan güneş, içimize çektiğimiz nefes ve verdiği bütün nimet ve dersler için milyonlarca kez teşekkürler. Bu kutsal gece tüm dünyaya barış ve sevgi getirsin.”
Peki gerek güzelliği gerekse karakteriyle tüm kadınların ve erkeklerin dikkatini çeken Defne Samyeli burcuna göre nasıl biri?

İyi ki doğdun, Defne!

Defne Samyeli Instagram

1 Temmuz 1972 doğumlu olan güzel sunucu Defne Samyeli mükemmel bir burç kombinasyonuna sahip. Duygusal ve dişi Yengeç’in zeki Fare ile işbirliği yaptığını bir düşünsenize! Nasıl da imrenilen bir karakter, tıpkı Defne Samyeli gibi. Yengeç Fare’yi ilk bakışta zarif stili ve duygusal edasıyla tanımanız mümkün. Katıldığı her davette, yaptığı rutin sporlar sırasında ya da günlük alışverişlerinde zarif olmayı tercih eder Yengeç Fareler.
Defne Samyeli’nin de zarif biri olduğunu bilmeyen yok. Hatta Yengeç Fare burcunun en büyük özelliklerinden biri olan en küçük detayları bile mükemmel bir yazıyla anlatabilme yeteneğine fazlasıyla sahip güzel sunucu. Tıpkı Instagram hesabından paylaşırken fotoğrafın altına düştüğü notlar gibi derin ve tutkulu. Aynı zamanda sahiplenici ve koruyucu bir ebeveyn olduğunu da unutmamak lazım.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın