Mutluluk Gurusu Todd B. Kashdan İstanbul’da

Yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka olma vizyonuyla faaliyet gösteren Allianz Türkiye, anlamlı yaşam, liderlik, stres ve mutluluk konularında dünyanın en önemli otoritelerinden biri kabul edilen psikolog Prof. Dr. Todd B. Kashdan’ı Türkiye’de konuk edecek. Hayatını insanların yaşam kalitesini artırmaya adamış psikolog Prof. Dr. Todd B. Kashdan, daha mutlu ve anlamlı bir ömrün reçetesini ve bireyin sürdürülebilirliğinin sırlarını konuk olacağı Sustainable Brands 2015 İstanbul’da paylaşacak.

Todd-Kashdan

 

Kaliteli yaşamın püf noktalarını Todd Kashdan’dan dinleme fırsatı…

Pozitif psikolojinin öncülerinden olan Prof. Dr. Todd B. Kashdan, mutluluk, anlamlı yaşam, psikolojik güçlenme, liderlik, stres ve sosyal ilişkiler konularında dünyanın en önemli otoritelerinden…

The Upside of Your Dark Side, Mindfulness, Acceptance,and Positive Psychology, Designing Positive Psychology ve Curios? Discover the Missing İngredient to a Fulfilling Life kitaplarının yazarı Prof. Dr. Todd B. Kashdan, 26 Mayıs Salı günü Sustainable Brands 2015 İstanbul’da, “Yaşam Kalitesi: Mutluluk ve Anlamlı Bir Ömür” başlıklı bir konuşma yapacak.

Todd B. Kashdan kim?

George Mason Üniversitesi’nde 2004’ten bu yana klinik psikoloji profesörü olarak görev yapan Prof. Dr. Todd B. Kashdan, son dönemde alanında dünyanın en çok takip edilen yazar, konuşmacı ve danışmanlarından biri olarak dikkat çekiyor. The Upside of Your Dark Side, Mindfulness, Acceptance,and Positive Psychology, Designing Positive Psychology ve Curios? Discover the Missing İngredient to a Fulfilling Life başlıklı kitapları dünya çapında ilgiyle takip edilen Prof. Kashdan’ın 150’den fazla da makalesi bulunuyor. Prof. Dr. Todd B. Kashdan’ın ayrıca Amerikan Psikoloji Derneği, Uluslararası Kaliteli Yaşam Derneği ile Davranışsal ve Bilişsel Terapiler Geliştirme Derneği’nden ödülleri de bulunuyor.

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.