Nadide Hayat Filmi İzleyicilerle Buluştu!

Nadide Hayat’ın gala gecesinde tüm oyuncular bir araya geldi.

Demet Akbağ ve Yetkin Dikinciler‘in baş rollerini paylaştığı Nadide Hayat filmi bugün sinemalarda yerini aldı! Nadide Hayat, oyuncuları ve güçlü teknik kadrosuyla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

nadide-hayat

Nadide Hayat filminin konusu, eğitimini ve kariyerini geri plana atıp, tüm hayatını evliliğine adamış 50 yaşlarında bir kadının eşini kaybettikten sonraki yeni bir hayata yelken açarken başına gelenleri anlatıyor. Bir grup genç ve esrarengiz bir gemi kaptanı ile çıktığı bu yolculukta, Nadide karakterinin başına gelenleri keyifle izleyeceksiniz!

Başrolleri Paylaşan Demet Akbağ ve Yetkin Dikinciler Ne Kadar Uyumlu?

İkilinin gerçekleştirdikleri ekip çalışmasında hayli başarılı oldukları bir gerçek! Yeni Astroloji burcu Oğlak/Domuz olan Demet Akbağ ile Aslan/Horoz burcu Yetkin Dikinciler‘in burç uyumu % 60! Her iki tarafın da sınırlarını bilerek hareket eden ve saygı sınırına her zaman özen gösteren karakter yapılarının birleşiminden böyle muhteşem işler çıkmasının sürpriz olmadığı aşikar!

nadide-hayat-gala

Nadide Hayat Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Nadide Hayat Filminin Oyuncu Kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler, Sadi Celil Cengiz,  Sevil Akı, Batuhan Begimgil, Çisem Çancı, Efecan Şenol, Ümit Erlim, Gizem Erdem, Burak Can, Ali Karagöz, Doruk Kayra Sevir ve Tarık Tarcan.

nadide-hayat-demet-akbag

Nadide Hayat Gala Gecesinde Demet Akbağ zarif şıklığıyla göz doldurdu. Yılların eskitemediği oyunculardan biri olan Demet Akbağ ve üstün oyunculuk yeteneğiyle ön plana çıkan Yetkin Dikinciler’in performansını kaçırmamak gerek!

Nadide Hayat Film Fragmanı

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın