Rihanna ve Drake Öpüştü, Herkes Şok Oldu

2016 MTV Video Müzik Ödülleri yeni bir aşka sahne oldu. Müthiş gecede Rihanna ve Kanadalı rapçi Drake öpüşünce herkes şok oldu.

Rihanna ve Drake aşk

2016 MTV Video Müzik Ödülleri’ne Rihanna ve Drake aşkı damga vurdu. Barbadoslu şarkıcı kazandığı  Michael Jackson Vanguard Video Ödülü‘nü uzun zamandır aşk yaşadığı iddia edilen ünlü rapçiden alınca tüm gerçekler ortaya çıktı.

Rihanna ve Drake aşk mı yaşıyor

Drake ödülü sunmadan önce dünyaca ünlü şarkıcıya övgüler yağdırıp 22 yaşından beri ona aşık olduğunu itiraf etti. İşte o an MTV Vİdeo Müzik Ödülleri’nin yapıldığı New York’taki Madison Square Garden adeta yerle bir oldu. Çünkü Drake bu itirafla da kalmadı.

Rihanna Drake öpüşme sahneleri MTV Video Müzik Ödülleri 2016

Kanadalı rapçi Rihanna’yı dudaklarından öperek herkesi şaşırttı. Bu olayın ardından ikilinin aşkı farklı fikirler öne sürüldü. Bir grup Rihanna’nın Drake’ın kendisini öpmesini engellemek için geriye çekildiğini savunurken, diğer grup ise ödül sonrasındaki sarılmanın normal olduğunu düşünüyor.

MTV Video Müzik Ödülleri Rihanna Drake öpüşme

20 Şubat 1988 doğumlu olan Barbadoslu şarkıcı Rihanna’nın Yeni Astroloji Burcu Balık Ejderha. Drake ise 24 Ekim 1986 doğumlu bir Akrep Kaplan Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın