Rolling Stones Konserinde Ed Sheeran Sürprizi!

Rolling Stones’un Zip Code Tour kapsamındaki Kansas City konseri cumartesi hayranlarını beklendiği gibi coşturdu. Her konserinde sahne şovları ve çılgınlıklarıyla hayranlarının beğenisini kazanan Rolling Stones, yıllar geçtikçe unutulmayacak gruplardan. Dünyada 60’lı yıllardan beri her konseri ve albümüyle olay yaratmayı başaran grup, geçtiğimiz cumartesi günkü konserinde genç yıldız Ed Sheeran’ı sahneye konuk etti.

rolling-stones

Son birkaç yılda özellikle gençler arasında şarkıları milyonlarca kez dinlenen ve müzik listelerinde üst basamaklara çıkan Ed Sheeran sahnede Rolling Stones’un solisti Mick Jagger’la eğlenceli bir düet yaptı.

ed-sheeran-rolling-stones

26 Temmuz 1943 doğumlu Mick Jagger’ın Yeni Astroloji burcu Aslan – Keçi, 17 Şubat 1991 doğumlu Ed Sheeran ise Kova – Keçi burcu. İkilinin uyumu %67. Sahnedeki enerjinin ikilinin uyumuyla yakından ilgili olduğu ortada. Lider özellikli ve sosyal Aslan Keçi burcunun, yaratıcı ve konuşkan Kova Keçi burcuyla anlaşması çok da şaşırtıcı bir sonuç değil desek yerinde bir tespit olur.

İşte Rolling Stones ve Ed Sheeran düeti

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.