Rolls-Royce İstanbul Golf Cup 2015 Ödülleri Sahiplerini Buldu

Rolls-Royce İstanbul-Golf-Cup-2015Dünyanın en prestijli otomobil markalarından Rolls-Royce’un Türkiye’deki distribütörlüğünü üstlenen Royal Motors, Rolls-Royce İstanbul Golf Cup 2015’i düzenledi.

Türkiye’nin önde gelen golf kulüplerinden Kemer Country Golf Kulübü’nde düzenlenen turnuvanın ilk günü, golfçülerin gösterdiği yoğun ilgiyle tee-time olarak 153 golf tutkununun katılımıyla gerçekleşti. 23 – 24 Mayıs’ta gerçekleşen turnuvaya, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Kemer Country Golf Kulübü Kaptanı Erdem Kıramer, Meltem-Kıvanç Oktay, Erhan Kamışlı, Abdullah Oğuz, Fehmi Zorlu, Zeki Zorlu, Kadir Esen, Beyhan Benardete gibi golf camiasının önde gelen isimleri katıldı.

Yildirim-DemirorenRolls-Royce İstanbul-Golf-Cup-2015Turnuva sonunda ise 261 golfçü Rolls-Royce’tan premium ödüller ve kupa için yarıştı.

Ödüllerini Rolls-Royce Marka Müdürü Hilal Aysal’dan alan erkek ve kadın A kategorisi birincileri, İngiltere Goodwood’da her yıl düzenlenen ve 50’li yılların temasının işlendiği araba yarışlarına ev sahipliği yapan Goodwood Revival’a gitme hakkı kazandı. Senior kategorisinin birincisi ise Rolls-Royce’un Goodwood’daki fabrikasına ziyaret edip, özel golf dersi alabilecek.

Rolls-Royce İstanbul-Golf-Cup-2015-2Gelenekselleştirilmesi planlanan Rolls-Royce Golf Cup İstanbul, şimdiden golfçülerin turnuva takviminde ön sıralardaki yerini aldı.

Rolls-Royce Golf Cup İstanbul 2015 Sonuçları:

Erkekler A Kategorisi Birincisi: Ali Rıza Veziroğlu / 40 puan
Kadınlar A Kategorisi Birincisi: Özlenen Başoğlu / 40 Puan
Senior Kategori Birincisi: Horst Krenz / 37 Puan
Erkekler Gross Kazananı: Ali Rıza Veziroğlu
Bayanlar Gross Kazananı: Beyhan Benardete

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.